Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet, hogy vannak nők,...

Miért lehet, hogy vannak nők, akiknek megjön rendesen terhessség alatt, és a teszt sem mutatja ki?

Figyelt kérdés
vagy ha a családban nem fordult elő soha ilyen, akkor mennyi az esélye? vagy ennek semmi köze az egészhez?jó lenne tudni vmit, h ne rettgjünk állandóan mensi előtt, alatt és utána is...
2008. máj. 19. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rendesen védekezel, nincs okod ennyire aggódni.

Annyira kicsi az esélye emlett teherbe esni, de persze lehet, van rá példa.

ha nagyon izgulsz, legyen otthon mindig teszt, az megnyugtathat, de dokihoz nem mehetsz minden hónapban emiatt...Ennyire nemszabad ráizgulni, tönkreteszi az életed...

Hogy miért véreznek nők terhesség alatt is? Biztos a hormon az oka, mindenki mésképp reagál mindenre. VAn aki hány végig, van aki egyszer sem, van aki végigszenvedi, van aki nem, van aki 42 órát vajúdik, van aki 2-őt az elsővel is... Ilyen a természet.

Szedd rendesen a fogamzásgátlót, ha megnyugtat hasznáj óvszert is, azzal már 1 a millióhoz, hogy teherbe esel.

Ne félj ennyire, nem szabad!!:-))

2008. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a kérdést nem értem. Hogy valakinek megjön rendesen, ha terhes? Még ilyet nem hallottam. Olyan van, hogy néhány hónapig max mikor meg kéne jönnie úgy érzi az ember, hogy megjön, de persze nem jön meg, ha terhes, hiszen a szervezet leállítja a peteérést. Ha valaki rendesen menstruál, akkor nem hinném, hogy terhes lenne. Ha meg valaki terhesen vérzik, akkor az nem normális, orvoshoz kell azonnal, már az első alkalommal fordulni.

Ha meg nem akarsz terhes lenni, akkor szedj fogamzásgátlót, az a legbiztosabb.

2008. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a teherbeesés utáni havim megjött rendesen, időre. Amikor következő hónapban nem jött meg mondta a doki hogy a 10.hétben vagyok, tehát az utolsó havi nem volt normál havi. Ismerek olyan nőt is akinek szinte végig megvolt a havija és nem lett baja se neki se a babának. A biztos védekezés a gyógyszer talán, ha nem szeretnél még babát.
2008. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A teszt kimutatja már a korai terhességet is. Talán ha 1-2 hetes, azt még nem, de utána biztosan
2008. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem vagy egy ismerősöm (mellesleg nőgyógyász a férje:-), akinek rendesen megjött néhányszor a terhessége alatt..
2008. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ezt nem azért kérdeztem, mert félnék, csak érdekel, hogy akik így jártak, szóval miért lehet ez..

azért kössz.

2008. máj. 20. 07:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!