Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bekeményedést a baba csinálja?...

Bekeményedést a baba csinálja? Vagy ezt csak a terhessség?

Figyelt kérdés
már 3napja érzem de tegnap este elég kellemetlen volt!bekeményedésnek hivják azt amikor egy csomóba össze huzodik a hasam és pár másod pec után pedig érzem azt hogy visszapuhul!ezt a picim csinálja?keveset mozog!!!
2010. febr. 8. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

méhösszehúzódás. beindulhat tőle a szülés. ha nincs még itt az ideje szólj a dokidnak, ajánl rá valamit.

nekem no-spát írtak.

sokat keményedtem

2010. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bekeményedéskor a méh húzódik össze, hasonlóan mint a szüléskor.
2010. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Ezt nem a picid csinálja, hanem a méhed! Gyakorol, mert szülés közben egyszerre 3-4 ilyen összehúzódást kell produkálnia majd, hogy a babát (csúnyán írom) kipréselje a helyéről,illetve hogy előtte nyílni tudjon a méhszáj. Egyébként "keményedés" inkább a neve, bár tényleg BEkeményedik. Hány hetes vagy??

2010. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vigyáz baj lehet belöle mult héten igy voltam 3napig reggele el önött a vér és császáral meg kellet szülnöm 35 hétre veszélyes
2010. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma vagyok 22hetes!

de voltam dokinál met a védőnő elküldött!megvizsgált azt mondta nincsen gáz!de tegnap este meg menstruációs görcseim voltak!most meg a csipőtől jön a fájás és ugy hatól ki a vesémre!klönben a doki azt mondta hogy pihenjek!

2010. febr. 11. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!