Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell odafigyelni a...

Mire kell odafigyelni a terhessség alatt?

Figyelt kérdés

kávé, tea? biciklizés?

mit szabad és mit nem?


2010. márc. 27. 10:35
 1/5 A kérdező kommentje:

minden érdekel ami eszetekbe jut.


előre is köszönöm.

2010. márc. 27. 10:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biciklizni szerintem nem szabad, én a kávét is abbahagytam. Teát lehet, kivéve a gyógyteákat. Amugy meg ami neked jó az a babádnak is:) Boldog babavárást. 22hkm

2010. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
súlyra, de arra nagyon. a terhesség alatti hízás egészségtelen és nehezen megy le. kávéról én nem tudtam lemondani, mert az amúgy is alacsony vérnyomásom 90/50-re csökkent :) egyébként tartózkodni kell alkoholtól, cigarettától, vegyi anyagok gázainak belélegzésétől (hajamat a fodrászom a teraszon festette :)), stressztől, bár ezt olyan hülyeségnek tartom, hogy "kerülje a stresszt", hát senki nem keresi, mégis jön...most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2010. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom itt nem az alap dolgokra gondoltál, mint a cigaretta. Na akkor lássuk csak: az elején nagyon puffadásos leszel elég sokáig, lehetőleg kerüld az olyan ételeket én most 24 hetes vagyok de a káposztát még mindig nem bírom. Nem szabad forró vízben fürödni, elvetélhetsz tőle. Ne igyál cukros üdítőket, én a kávézást is abba hagytam, mert amúgy is kevés folyadékot iszom és a koffein tartalmú italok vízhajtóak, pedig nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom, de inkább legyen alacson mint magas, ja és vigyázz az elhízással. Ne feküdj hason, nem is lesz kényelmes, és a háton fekvést is mellőzni kell egy idő után, én már olyan 18 hetesen leszoktattam magam róla. Most hirtelen ennyi jutott eszembe:)Remélem sokat segítettem
2010. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik beszélgetésből loptam...a kérdés az volt ehetek e bundáskenyeret...??

Én kaptam egy listát a kórházban a tilos kajákról és igen, felhívták a figyelmemet, hogy a tojás mindíg legyen jól megsütve....szerintem simán egyél ha jól esik csak ne áztasd a kenyeret a tojásban. Csak merítsd és süsd. Hidd el, nem lesz gond.

Mellékelem neked a listát:

- nyers halak és kagyló -ezzel kezdi, bocs a cápahúst meg kardhalat már le sem merem írni...

- Nem teljesen átfőtt hús, csirke, tengerihalak és virsli

- Felvágottak mint párizsi, sonka, szalámi olykor okozhatnak ételmérgezést, ezért kerülendők. Ha mégsem megy, akkor fogyasztás elött fel kell főzni.

- puhára sütött felvert tojás és MINDEN kaja ami nyers tojással vagy lágyra főzött tojással készül.

- Puha sajtok mint feta, brie, camambert, roquefort és mexikói. Ezek nincsenek pasztőrizálva.

- Nem psztőrözött tej és minden termék ami ebből a tejből készült.

- Nem pasztőrözött juice. Frissen ihatod, azonnal a préselés után, de ami ott állt már egy órája azt inkább itasd meg mással.

- Nyers csírák, különösen alfalfa csíra.

- Herbál teák és készítmények. "


Jó babavárást

2010. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!