Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is voltatok, vagy vagytok így?

Ti is voltatok, vagy vagytok így?

Figyelt kérdés
Ma voltam az orvosnál de sajna még nem látja,hogy fiú vagy lány,Egyszerűen nem mutatja magát .Pedig már 17-hetes vagyok ,abban bízom,hogy kislány .Egy pillanatra széttárta a lábát és azt mondta a doktor Nő ,hogy nem látott semmit a lába között de ne vegyem 100%-ra Ti voltatok,vagy vagytok így???????????

#Érdekel nagyon
2012. okt. 4. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:

a 32. hétig takargatta magát a kislányom.


szerinted???????? :-)

tuti kislány .

2012. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bocs,de jót nevettem azon,hogy,már: "17 hetes vagyok"


ez még mindig nem egy olyan nagy idő,sokaknak még a 24. vagy a 32.héten sem látják..!


és,igen! sokan vannak így! meg,még úgy is hogy biztosra mondanak valamit,aztán mégis másmilyen nemü lesz

2012. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Rettenetesen el voltunk keseredve, hogy nem tudtuk meg a nemét. Aztán meg bűntudatunk volt, mert rengeteg szülő kívánja, hogy bárcsak ennyi problémája lenne ultrahang után, hogy nem tudta meg, hogy fiú vagy lány! :( 26. héten elmentünk 4D-s ultrahangra, ott biztosra megmondták, hogy kislány.
2012. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menjetek el 4D-re, ott biztosan megmondjak:)

Nekunk a 15. heten megmondtak 100%ra, a 4D genesisben:)

1 orat voltunk ott, addig nezte a holgy, tonraztatott, csokit kaptam, mindent:)) azota meg 3x meggyozodhettunk rola:))

29 hetes kismami

2012. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már most venni akarsz ezt-azt, akkor vegyél uniszexet, egyébként is az az ésszerű (következő gyerek miatt). Egyébként van ilyen, simán. Általában, ha nem látnak semmit, akkor kislány, csak könnyebb kijelenteni a kisfiút, hiszen ott van konkrétum. Te mit szeretnél jobban? (Tudom, egészség a lényeg...de az egészségen túl)
2012. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen
2012. okt. 4. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen megmondták hogy kisfiam lesz és az is lett! attól is függ merre mozdul a baba mikor nézik!
2012. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22 hetes terhes vagyok. Nekem sem tudták még megmondani a baba nemét, de ez a legkevesebb amin parázok, örülök, hogy minden rendben van vele. Egyelőre még ugyis túl korai vásárolgatni neki /szerintem/. Neked meg még pláne van időd.
2012. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti kislány, ha szégyenlős.. a fiúk egyből megmutatják,hogy mi van nekik :)
2012. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!