Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor megtudtátok hogy terhese...

Mikor megtudtátok hogy terhese vagytok, Ti is állandó izgalomban voltatok?

Figyelt kérdés
Értem arra, hogy biztos megmarad-e, hogy jó helyen tapadt -e meg. Az örömöm beárnyékolja ezek a gondolatok, izgulok, mert dokihoz a 6. hétig nem megyek.
2012. máj. 13. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipus függő. van aki éli az életét, nem csinál nagy ügyet belőle, van aki óvatosabb, de kiegensúlyozott, és van a túl aggódó. Én is az utóbbihoz tartozom.:) Én is nagyon izgultam, főleg hogy megmarad-e. Ráadásul nekem a méhszájon tapdt meg, és kezdettől keményedtem, úgyhogy még okom is volt aggódni, de mindez azért nem árnyékolta be a boldogságom. Ez olyan édes aggódás volt:) Ilyen tipus vagyok, nálam ez volt a természetes állapot. DE próbálj lazítani, nem lesz semmi gond, óvatosan, de természetesen élj, és próbálj a babára koncentrálni, pozitív gondolatokkal, egyél, pihenj, beszélgess, énekelj neki, nem baj, ha még nagyon pici:):), ettől te is megnyugszol.
2012. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

6+3 hetes vagyok :) 5+6 hetesen voltam dokinál, volt már szívpulzálás, és 3mm volt a picikém :)

Nagyon aggódtam, hogy minden rendben lesz e, de most mégjobban, mert legközelebb csak a 12. heti UH-ra kell mennem.

Az még olyan sok idő, legszívesebben minden nap nézegetném, hogy jól van e :)

2012. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Húú, én is ilyen aggódós tipus vagyok. 10 hetes vagyok, már 5hetesen tudtam, hogy baba van, azóta egyfolytában aggódás az élet. Az elején, hogy méhen belül legyen, aztn hogy megmaradjon, aztán hogy leygen szivhang majd megint hogy megmaradjon. én 2 hetente mentem UH-ra, mert annál tovább nem birtam, illetve még a mai napig heti 1 tesztet megcsinálok, mardt még böven itthon. :) De már talán kevésbé aggófom, mint kb a 8.hétig.
2012. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!