Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen van értelme...

Hány hetesen van értelme elmenni 4 D-re? És megtudtátok a Picúr nemét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 10:13
 1/7 Babi0906 ***** válasza:
26 hetesen voltunk és akkor tudtuk meg a nemét is mert se a kórházba se az orvos nem tudta megmondani.
2012. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az első babánál 15. héten voltam 4D-n és meg is mondták a nemét, de nem 4D-s, hanem sima nézetben, mert olyankor még jobban látszik úgy! ;) De mondjuk kukis volt, azt könyebb eldönteni, hogy ott van. :D

A 2.-kal 12 hetes UH-n már én mondtam a dokinak, hogy gyanusan van ott vmi, azt mondta, hogy igen, ha tippelnie kell, akkor inkább kisfiú szerinte is, de nem ígéri. 15 hetesen mondták meg nála is, hogy bizony ott a kukac. De hozzátenném, hogy ez nagyon profi gép, kevés ilyen van Magyaro.-n.


Amikor babmozizni érdemes az már a husonvalahanyadik hét, mert akkor már egész emberke formája van. :P

2012. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 DannyZuko ***** válasza:
Mi 28 hetesen voltunk és megmutatta a nemét.
2012. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 hetesen voltunk, nekünk is egyértelmű volt hogy kisfiú, de legközelebb olyan 20-22 hetesen mennék, mert szegénykém úgy nézett ki 17. héten, mint egy kis csontváz.
2012. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kisfiammal 19 hetesen voltunk, belefért a képbe, lehetett látni ahogy ficánkol, rugdal, integet, mutogat. Csak szegénykém még olyan kis sovány volt, kb fél kg, ufóra hasonlított leginkább.

A kislányommal 28 hetesen voltunk, itt már csak a feje fért a képbe meg a kezei, ficánkolni már nagyon nem tudott, inkább az arcát figyeltük, grimaszolt, ásított meg tátogott. (meg próbáltuk kitalálni, hogy kire hasonlít) Láttuk hogy már van haja és szempillája.

Mindkét esetben elég egyértelműen látszott hogy mi van a lába között.

2012. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 hetesen voltunk 4d uh-on és már ott mondták, hogy valószínű, hogy kislány. Az is lett. Voltunk a 24. hét környékén is, akkor érdemes volt elmenni.
2012. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17 hetesen voltam először mert tudni akartam a nemét, nehezen de megmutatta hogy kisfiú :)

Legközelebb 27-28. héten szeretnék elmenni :)

2012. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!