Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett el fajni,...

Mikor kezdett el fajni, erzekennye valni a melletek mielott megtudtatok, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvárt előtt 3-4 nappal. Ez lett nekem gyanús, mert előtte soha nem fájt menszi előtt, közben, alatt, és azóta sem.
2012. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden tünet csak 6 hetesen kezdödött, pedig a mensi elött szokott kicsit fájni.
2012. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem semmim sem fájt se terhesség előtt, se alatt.

Én észre se vettem a "jelekből", hogy terhes vagyok.

2012. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb egy időben :)... vagyis pontosan egyidőben, ugyanis a mellfájásból tudtam meg, hogy terhes vagyok. úgy bedurrantak, és olyan hasogatóan fájtak, mint még soha korábban, az érintéstől is visítani tudtam volna. Soha nem voltam még terhes korábban, de azonnal tudtam, hogy ekkora változás nem lehet más miatt. Tesztet is csak két héttel később vettem, közvetlenül mielőtt elmentem a dokihoz, hogy tudjak neki vinni valami "konkrétumot" is.
2012. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és annak ellenére tudtam, hogy fogamzásgátlót szedtem. Mondtam is a fiatal 30as férfi kollégámnak, hogy terhes vagyok, mire ő, hogy "ugyan már, 3 gyereket csináltam, tudom, hogy néz ki egy terhes nő. Csak ráparázol, mert meg fog jönni" Aztán nemsokára montam neki, hogy még gyakorolnia kell azt a gyerekcsinálást, mert fogalma sincs, hogy néz ki egy terhes nő :)...
2012. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem 30-an jott meg utoljara, eppen peteereskor voltunk egyutt a ferjemmel, es tegnap ota nagyon erzekenyek a melleim. Nem szokott ilyen erzesem lenni.
2012. febr. 13. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint melyik hónap 30.-áján?
2012. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nem jött meg :) mensi előtt 2 héttel, de nagyon előtte egy héttel. Azóta kínlódás minden estém. Ahogy fordulok egyből felébredek. Alig tudom kipihenni magam. 6 hkm
2012. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!