Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvételre mehetnék az állandó...

Vérvételre mehetnék az állandó lakcímem szerinti sztkba?

Figyelt kérdés
Állandó lakcímem budapesti, tartózkodásim Halásztelek. A halásztelki védőnő adott beutalót Halásztelekre vérvételre. Esetleg a háziorvosomtól kérhetnék egy ugyanolyat a budapesti sztkba? 2 hét múlva kaptam időpontot vérvételre... pedig már nagyon esedékes lenne.

2012. márc. 20. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj a háziorvostól, ő majd ad. Nekem az állandó lakcímem majdnem 200 km-el arrébb van, ideiglenes nincs is, mégis itt járok, ahol tartózkodom. Ez nem gond.
2012. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, én meg pont fordítva vagyok, az állandó lakcímemhez tartozó sztktól nem messze dolgozom, sokkal kényelmesebb lenne oda járni. Szóval akkor szerinted a háziorvostól kérhetnék beutalót?
2012. márc. 20. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindig a házidokihoz mentem beutalóért (vagy a körzeti nődokihoz), mert nekem máshová tartozott a magándokim, aki máshová adta a beutalókat, de oda kényelmetlen lett volna mennem.

Úgyhogy így is megoldható!

2012. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, mindegy, ahova a háziorvos beutal, oda mehetsz. A saját dokim nekem is egy harmadik helyre ad, oda viszont azért kényelmes menni, mert nőgyógyászati labor, és alig kell várni, plusz a dokim kapja a leleteket.

Ezen ne aggódj, azért van a háziorvos, hogy kisegítsen! Ráadásul nálunk ki van írva az ajtóra, hogy a várandós kismamákat soron kívül fogadják, így ez sem gond!

Boldog babavárást!

2012. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!