Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamik hogy vagytok...

18 hetes kismamik hogy vagytok? Voltatok mar uh-on? Mekkora a babotok? Fiu/lany? Nev? kellemes babavarast!

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak március 12.re kaptam uh.időpontot. Már tiszta ideg vagyok,hogy mindene jól fejlődött e meg ilyenek. Annyi rosszat hallani.. Már izgulok nagyon. Az AFP eredményt várom.. Attól is parázok. Szeretném már tudni hogy lány e vagy fiú:D
2012. febr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja..18 hetes vagyok én is.
2012. febr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En is csak marc 14re kaptam idopontot.meg nem tudjuk fiu-e vagy lany.kicsit elkezdtem kemenyedni.es te hogy vagy?
2012. febr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én március 5.-ére kaptam időpontot,akkor leszek 18 hetes.

Nagyon kíváncsi vagyok,hogy kisfiú vagy kislány,de az a lényeg,hogy ne legyen semmi baja.

Ha fiú a nagyfiam fog örülni nagyon,ha kislány akkor meg a férjem.De persze mindegy,csak egészséges legyen!

2012. febr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg csak az a lényeg hogy egészséges legyen..Amikor állok meg járkálok egyből kemény a pocakom. Nektek mennyit mozog? Nekem 4-5napja kezdte. Napi 3-4rúgást meg sokszor fészkelődést feszitést érzek.
2012. febr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hétfön mentem UHra mert a tanácsadáson azt mondta a doki hogy menjek az ultrahangos orvos visszarendelt márc 9 re mert az mondta hogy mégcsak 17+ os vagyok de olyan jó volt látni hogy dobod a kis szive meg meg van minden végtagja meg az AFP eredmény is rendben van! mocorogni nem érzem még 18 hetes és 1 napos lehet azért mert nem vagyok túl sovány meg az is lehet hogy első baba! kaptam egy két eredményt azért

BPD: 40/49mm

Femur:24mm

ugyhogy vagyon várom már a jövőhét pénteket! nagyon kíváncsi vagyok hogy a megérzésem becsap e mert én úgy érzem hogy kislányt hordok a pocakomban:) Mindenkinek boldog babavárást!

2012. febr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én holnap megyek 18 hetes ultrahangra.Már nagyon izgulok hogy ne legyen semmi baja.És kíváncsi is vagyok ki van a pocakomban :)) Boldog babavárást! Jó egészséget!
2012. febr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én márc.8-án megyek uh-ra, akkor 19 hetes leszek. Már nagyon várom én is, szeretném tudni, hogy minden rendben van, és persze jó lenne tudni a nemét is. Én 15 hetesen kezdtem el érezni a mozgásokat, most már a férjem is érzi (második baba). Egyre többet mocorog, ez olyan megnyugtató tud lenni! Az afp eredményem jó lett, és már az émelygés/hányás is elmúlt szerencsére.

2012. febr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es, én is 5-én töltöm a 18-at. Akkor mi egy napra vagyunk kiírva:) Aug6? Én sajni csak márc14-re kaptam időpontot, úgyhogy még várhatok egy darabig:) Amúgy jól vagyok csak kicsit keményedek néha. A mozgást meg nem tudom eldönteni, hogy érzem-e. Valamit érzek esténként főleg de még nem egyértelmű. Pedig már második babó:)üdv
2012. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen nekem is augusztus 6 vagy 7. Egyik helyen ezt mondják,másikon meg azt.Mindegy.Nekem már az is jó lenne ha július 15-ig kibírnám!

Hová valósi vagy?Én debreceni vagyok.

Tényleg tudja valaki,hogy a debreceni klinikán mennyit kérnek az UH képért?

2012. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!