Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamik hogy vagytok...

18 hetes kismamik hogy vagytok? Voltatok mar uh-on? Mekkora a babotok? Fiu/lany? Nev? kellemes babavarast!

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 07:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia debreceni kismama a sorstárs vagyok. Igen akkor még ebben is hasonló a helyzetünk mert én is 36 hétre szültem előző babámat. és most én is pont ezért rimánkodom, hogy júli 15-ig kihúzzam. Ez a terhességem, amúgy(lekopogom) elég problémamentes eddig. Még alig érzem h terhes vagyok. Hihetetlen, a pocakom sem akar nőni, még senki nem veszi észre pedig elméletileg a babó eddig átlag méret, nem is értem. Bár annyira nem bánom, mert a babó úgyis növekszik és az jó lenne, ha a nyáron nem gurulnék óriáspocakkal. És te miért félsz, hogy hamarabb születik esetleg? vannak utaló előzményeid? És hogy vagy most? Jaaa és egyébként Kecskeméti vagyok!üdv
2012. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok kismamik!remelem aki ide irt mindenki ujra meg nezi,es valaszol is.kiderult hogy en egy kisfiut hordok a szivem alatt,aminek persze nagyon orulok,regi almom... mindenki azt mondta lany,de en mondtam hogy erzem hogy fiu!hala istennek mind2en jol vagyunk.es ti hogy altok?

Kellemes babavarast!

2012. márc. 20. 22:03
 13/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A 8. válaszoló vagyok.

Nálunk is kiderült, hogy ismét kisfiam lesz, nem mondom, hogy nem örültem volna egy kislánynak, de az a lényeg, hogy egészséges legyen, és ne legyen semmi baj. Minden rendben volt az uh-n, egy héttel nagyobb a koránál. Nagyon sietett a szonográfus, mert sokan voltak, így a jövő héten elmegyek 4D uh-ra is, hogy teljesen megnyugodjak.

2012. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!