Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes körüli kismamik,...

25 hetes körüli kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én 25+1 vagyok. Semmi panaszom, hízni ugyan híztam sokat (9 kg), amit szinte meg sem érzek. Baba mocorog, bár a nemét még nem tudjuk. Már van egy fiam, ő 8 éves, és nagyon várja a kistesót. Folyton azt kérdezgeti, mennyi időt lesz még a pocakomban a kis hasbúvár? Ő így hívja!

Nektek esetleg panaszotok van?


2012. okt. 4. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 25 hetes vagyok.Én túlsúllyal kezdtem a terhességem,majd az elején nagyon rosszul voltam leadtam 6 kg-ot,azóta csak 1-et szedtem vissza :) Mostanában fáj a pocim mintha enyhén görcsölgetne,húzódna,de remélem ez normális :) Vitamint is az elején szedtem Femibiont,már azt sem szedem.A kislányom sokat mocorog és kicsit nagyobb a súlya mint kéne :) A reggeli hányinger is visszajött de aztán elmúlik hál isten.A hagymát és a káposztát még mindig nem tudom megenni :) Az durva,hogy neked még nem tudták megmondani a nemét,lehet csak azért mert én eddig csak olyanról hallottam,hogy maximum a 20.hétre biztosan kiderül.Magánrendelésre jársz? Gondolom a fiúcska mellé most jó lenne egy kislány :) Na többet is írtam mint amennyi érdekelt volna téged na mindegy :) Nekem csak a pocim húzódik mostanában ennyi :)
2012. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

SZia. Örülök hogy azért Te is jól vagy.

Én külföldön élek, és nem is akarták megmondani a nemét a 20hetesen. Na majd meglátjuk. A hasam nekem is húzódik de inkább csak este, és nem is minden nap.

2012. okt. 4. 17:09
 3/4 ketteske ***** válasza:
Én most kezdem a 25. hetet, fiúnk lesz. Nekem is húzodik a hasam, olyan, mintha kicsi lenne rajta a bőr. Ha leülök, vagy fekszem, akkor nem érzem szerencsére. Nálam most kezdődött a gyomorégés, még nem tudom mit fogok rá szedni, lehet, hogy semmit és inkább kibírom. Nekem is görcsölt egyik este a hasam, de gyorsan lefeküdtem aludni és reggelre elmúlt. Más tünet-panasz nincs. Nektek is van úgy, hogy egyik nap tök aktív a baba, aztán pár napig lustább?
2012. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia Neked is. Igen, pontosan. Van hogy egyik nap elég aktív (a többihez képest), aztán meg szinte semmi, épphogy érzem 1-2 szer. Már nem idegesít, 1 hónapja még majd megőrültem, hogy mi van már, miért nem mocorog, aztán rájöttem, ő lustibb mint a többi :)
2012. okt. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!