Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismamik, hogy vagytok?

8 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár már 9 hetes vagyok, de írok :)

Én egyre jobban vagyok :) Nagyon ritkán van csak hányingerem, hasam szinte egyáltalán nem fáj már. Kis fáradtság még van, de amúgy semmi terhestünet. Megvolt az első vérvételem is. Nagyon utálom amúgy a vérvételt...

2012. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem még mindig irtó hányingerem van:( nem nagyon tudok enni, de közbe meg nagyon éhes vagyok.
2012. szept. 30. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én majd kedden leszek 9 hetes..hát,én egészen jól vagyok ma,meg tegnap is jó volt,de az elmúlt hetek...hát megviseltek kicsit.Nem hánytam eddig egyszer sem,de viszont iszonyatos hányingereken vagyok túl.Teljesen mindegy volt,hogy étkezés előtt voltam-e vagy utána,folyamatos volt a hányinger,és az elmúlt napokban pedig egyre erősödött..nem sok kellett ahhoz,hogy rohannom kelljen wc-re.Nem igazán tudtam főzni sem.Fáradtnak még fáradt vagyok,bár már nem bírok annyit aludni mint ezelőtt.A hátfájás még mindig kísér,ha rosszul fekszem és ha sokat állok.Rosszulléteim vannak még most is,hirtelen kimegy belőlem az erő,belső remegésem van és le kell ülnöm vagy összeesnék,emiatt nem merek egyedül menni sehova sem.Úgyhogy már most 2 napja csillapodott a hányinger,és most ritkábban kap el a rosszullét.Egyelőre ennyi. :)
2012. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sem hánytam egyszer sem, már 2-3 kiló fel is jött! :-(

Egyébként hányingerem az volt, de ebben a hétben már az is enyhült.

Én leginkább az iszonyatos fáradtsággal küzdök, nem tudok eleget aludni. A munkahelyemen is csak árnyéka vagyok önmagamnak, mint aki végigbulizott egyfolytában egy hetet.

2012. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nem könnyű az tuti. 2 hétig nem vittem a nagyot oviba, mert annyira félek hogy ott fogok hányni:)

De ma már kénytelen voltam vinni, sikerült hányás nélkül megúsznom:)

2012. okt. 1. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én ma töltöm a 9hetet:9 Tegnap voltam dokinál és már növekszik 19.4mm-es :) 2héttel ezelőtt még csak 4.8mm volt:) Neked mekkora?
2012. okt. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én holnap megyek uh-ra:) nagyon izgulok.

3 héttel ezelőtt voltam utoljára, akkor csak egy 7mm-es petezsákot látott. Én elvileg pénteken töltöm a 9 hetet:)

2012. okt. 3. 08:34
 8/9 anonim ***** válasza:
7+3 hetes vagyok, eddig szinte semmi negatív mellékhatás - egy pici derékfájást leszámítva. Ugyanannyira vagyok kívánós mint a terhesség előtt (vagyis eléggé :-D), néha rám jön a fáradtság, és sokszor megyek pisilni. De igazából nem érzem magam terhesnek. Várom már hogy elkezdjen nőni a pocakom! :)
2012. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én meg voltam uh-n:)

8hét+2napos a baba.

2012. okt. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!