Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik a 2. gyerkőcöt...

Kismamik akik a 2. gyerkőcöt várjátok, de még a nagyobbal otthon vagytok, hogy oldjátok meg a játszóterezést, ha rajtatok van a pisiroham?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert a terhesség elején járok és most kezdődött a fél óránként tudnék pisilni fejezet és a kisfiam igényli a másfél 2 órás játszóterezést,de sokszor mire kiérünk,már pisilnem kell.Nagyon kellemetlen.Más is van így?
2012. szept. 11. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig tudom, hogy mikor indulunk a játszótérre, előtte 1-2 órával már nem nagyon iszom, max pár korty. Így ki lehet bírni 1-2 órát.
2012. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ezt majd kipróbálom.De egyfolytában szomjas vagyok.Köszi a választ
2012. szept. 11. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ismerem az érzést, erre bejött nekem a gyümölcsös cukorka szopogatás :) (vagy maoam olvadós rágó) :)

1.voltam megint

2012. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj ez nekem is ismerős és engem is nagyon bánt, nem csak a játszóterezésnél, de bárhová is megyek. Piszok rossz. Én most vagyok a 22. hétben. Azt hittem fog enyhülni. Erre a Csöpp épp a hólyagomon csücsül egészen lent, csak úgy, ahogy a bátyja anno. Annyiból könnyebb nekem, hogy kertes házban vagyunk most anyóséknál és egy kész kis játszótér van az udvaron. Viszont nekem is hiányzik, hogy más anyukákkal találkozzak, kicsit trécseljünk. Megkezdődött az ovi, kisfiam legalább haverkodhat ott. Nekem nem jön be, hogy ha előtte x idővel nem iszom, mert az inger az így is rajtam van. Kitartás Neked, kívánom, hogy enyhüljön !
2012. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!