Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MAgzatvíz elfolyásban segítség?

MAgzatvíz elfolyásban segítség?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha a baba befordult, lent van a feje (orvos kiemelte, hogy nagyon lent) mennyi esély van ilyenkor a víz elfolyására? Egyszer hallottam, hgoy ha nagyon lent van, akkor "elzárja". Elképzelhető az ilyen?

(a méhnyak megrövidült)


2012. okt. 3. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én babám befordult már a 28.héten. Szerintem eléggé lent volt a feje, bár az orvos nem emelte ki...

Egy reggel arra ébredtem, hogy elfolyt a magzatvíz. Szóval nem zárta el a buksijával.

2012. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 karina1111 ***** válasza:
Minden elképzelhető, de ez szerintem nem valószínű, szivárogni, akkor is tud. Persze én nem vagyok orvos, csak így tűnik logikusnak.
2012. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elzárhatja, de akkor is szivárog....egyik barátnőm is így járt, egyértelmű volt a dolog így is, hogy indulni kell... :)

Szerintem egyébként minden babának lenn van a feje, ha már felkészült a születésre...mivel pont ezt várjuk. Mert nekem is mondogatta az orvos az utolsó hetekben, hogy befordult, lenn van a feje, csak még nem eléggé, még van egy kis híjja. Szóval az, hogy lenn van a feje, az csak azt jelenti, hogy közeleg a nagy nap...

Úgyhogy ügyesen! :)

2012. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkét babám feje teljesen lent volt, mikor beidult a szülés. Az első fájásokkal indult, másfél óra múlva indult meg a magzatvíz. Nem volt sok, felszívta a betétem, de éreztem, hogy folyik. A második a víz szivárgásával kezdődött. Annyi volt, hogy elázott a bugyim, de az ágy már száraz maradt.
2012. okt. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Noverem most szult 1 honapja. Annyra lent volt mar a baba feje, es be volt ekelodve, hogy mar rendesen a labait sem tudta osszerakni:) ugy ment mint egy pingvin:)))

Megis ugy elontotte a magzatviz, hogy uszott az egesz furdoszoba:)

Itt van ra az elo pelda, hogy igy is el tud folyni:)

2012. okt. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!