Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most akkor magzatvíz volt...

Ez most akkor magzatvíz volt vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval ma voltam hüvely kenet vételen.Mikor bementem leöltözni vmi vízszerű elkezdett gyengén folyni belőlem.Szóltam is a dokimnak, mondta h úgy néz ki magzatvíz.Meg is vizsgált, nyitva vagyok 2 cm-re.A mintát elvitte megnézetni h magzatvíz e.Vissza jött és azt mondta h nyugodtan haza mehetünk mert ebben még nincsenek meg azok az anyagok.Úgy búcsúztunk el h lehet még este találkozunk de ha nem akkor egy hét múlva vizsgálat.Akkor ez mi volt???Azóta nem volt semmi csak egy kis véres folyás de ez gondolom a vizsgálat miatt.Mennyi időm lehet még?Már olyan izgatott vagyok.

37+5hkm


2012. szept. 27. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

még akár 4 heted is lehet.


valószínü egy erösebb folyásod volt ez a terhesség végén nagyon gyakori. onnan tudod hogy csak folyás hogy nem folyamatosan folyik, max eláztat egy zsepit, de a következöt már nem. napi 1-3x alkalommal is lehet.

Vérzés lehetett a nyákdugo már 2 centinél simán távozhat, de lehet csak a vizsgálat miatt van.


Indulj a korházba ha fájásaid rendzsresek, ha erösen elkezdesz vérezni, ha nagymennyiségü víz távozik vagy folyamatosan elázik a zsebkendö.


nekem minden meg volt 42-ik hétre szültem. a másodiknál nem nyiltam, nem volt nyákdugo, semmi sem és a kiírt napon spontán gyorsan beindult a szülés.

2012. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha magzatvíz lett volna akkor bent tartott volna a dokid....

a 2cm jónak tűnik, de ugye soha nem lehet tudni ilyenkor...akár este is beindulhat a szülés, de lehet h túl is hordod :S

2012. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem magzatvíz volt,nem engedett volna haza,ha az!Én a 3. babával vagyok a 40. hét elején,3-4 hete nyitva vagyok,keményedek,nyákdugó elment,de a baba még nem jön.Mondjuk most beszéltem a szülésznőmmel,mert 2 napja van tágulásos vérzésem,és szurkál is a hasam alja,reggel biztos,ami biztos bemegyek.
2012. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azóta beszéltem megint a dokival és nem az volt.Én is már keményedek kb. 2-3 hete elég sűrűn, jóslóim is vannak.Nekem a nyákdugó a hét elején távozott.Mindenki azt mondja h pár napon belül babázni fogok de sztem ki tudom hordani végig.:)Jobb neki még oda bent.:)
2012. szept. 27. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!