Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a magzatvíz szivárgás?

Milyen a magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm be a 35. hetemet. Voltunk ma városligetbe a családommal sétálni szép lassan mert már fejvégűek vagyunk és elég lassan megy illetve egyfolytában sétálnál feszül a hasam meg nyomja a hólyagom, de jól eset amúgy :)


Voltam is 2x pisilni ahol tudtam.

Viszont utána voltunk egy vendéglőben enni elmentem a mosdóba pisiltem és mikor a wc papírt téptem le hirtelen valamit hallottam h jött de nem éreztem és a wc perem szélén volt víz szerű valami, hogy pisi vagy mi nem tudom, de ilyen hirtelen jött az egész. Töröltem utána magam de nem jött semmi és azóta sem ez du. 17 órakor volt.


Amúgy már 1 hete tisztaságit használok mert van h jön valami kis folyás, hol sima tiszta hol kicsit fehéresebb.

A babóm mozgolódik azóta is feszít odalent a hólyagom.

3 napja a cicim is elkezdet újra fájni de ennyi.


Lényegében csak attól tartok hogy észre fogom-e venni ha szivárog a magzatvíz, vagy csak sima folyásként kezelem majd! Első lányommal nem indult be a szülés 42. héten indították.


Bocsánat ha hosszú voltam


2012. szept. 16. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a magzatvíz szivárog, az egyfolytában van, és nem lenne elég a tisztasági betét.Ha aggódsz, inkább az orvost keresd fel!
2012. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Biztos nem az volt mert jön-jön valami de inkább egy folyás most már látom csak már izgulok és azért olvasgatok a neten és kérdezek!
2012. szept. 17. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!