Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról tényleg...

Mit gondoltok arról tényleg igaz ha savanyú ételeket kívánok fiam lesz? És ha fenékre hízom akkor lányom?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 09:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4kg-t hiztam,a fenekem ugyanolyan kicsi,mint volt és leányzó lesz.Kivánósságom sincs,eddig is imádtam az édeset(csoki),de imádom a sósakat is és a savanyút is.40hkm
2012. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9-eske már megint egy bunkócska aki idetévedt....
2012. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hozzá szólást! holnap majd az ultrahang megmondja mi is lesz remélhetőleg:-)
2012. okt. 2. 13:30
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész egy hülyeség! Mármint ez a hiedelem.


Első terhességemnél meg voltam veszve a csokiért. = lányom lett.


Második terhességemnél szintén meg voltam őrülve az édes ízekért = fiam lett.


Most, a 3. terhességemnél szintén az édes ízeket kívánom. Ma is nyálcsorgatva vettem magamnak egy óriási szelet málnakrémes sütit, amit mindjárt be is falok. A nemét nem tudom, de teljesen mindegy, így is- úgy is imádjuk és hatalmas szeretettel várjuk!



Ja és azt hozzá kell tennem hogy az előző 2 terhességemnél is, és most is szép gömbölyű a hasam.

Tehát nem állja meg a helyét a mendemonda: csúcsos has-fiú, gömbölyű-lány...

Ez butaság!

2012. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezek szép népi megfigyelések! :-)


Én az elsővel és a harmadikkal savanyút ettem,meg mindent ettem,meg édeset ettem,a másodikkal csipsz volt a menő csokival. Mind a 3x arányosan híztam,fel sem tűnt,hogy már bőven elértük a 60 kg-t! :-) Mellesleg hátulról soha nem látszódott rajtam,hogy pocakos vagyok,az utolsó napon sem!!- erre kaptam megjegyzést is,az elsőnél szülés előtti napon (másnap hajnalban meg is lett a babó).

Most is ugyan úgy hízom,arányosan- arcra is,fenékre is,combra is... :-)

Az elsőnél szép gömbölyű pocim volt,a másodiknál csúcsos,a harmadiknál sem ez,sem az.


Két nagyon jó módszer van a baba nemének megállapítására. Az egyik a jól ismert UH. A másik pedig egy relatíve ismeretlen nénit kell meghallgatni,hogy szerinte mi. - hülyeség,de valahogy mégis bele trafálnak a vénasszonyok!! :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv:3 lányos,22hkm

2012. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!