Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról tényleg...

Mit gondoltok arról tényleg igaz ha savanyú ételeket kívánok fiam lesz? És ha fenékre hízom akkor lányom?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
:))
2012. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez egyik sem feltétlenül igaz, vagy bejön, vagy nem. Én semmit nem kívántam a terhesség elején, utána sem voltam kívánós, fenékre nem híztam, lányom lett.
2012. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem híztam fenékre, lányom lett.
2012. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A savanyút kívánom első perctől kezdve és mikor a hasamat nézik mondják h de szép hegyes...kisfiú ugye...hát nem kiscsajszi a pocaklakóm...tehát szerintem vagy bejön vagy nem!
2012. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ezt.
2012. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem.Mind a két terhességemnél a nagyon csípős dolgokat kívántam.Első baba lány,második fiú.
2012. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
:D Én egyik terhességemnél sem kívántam semmit. Alapra combra és fenékre hízom.. Van egy fiam és útban a lányom..
2012. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

savanyú, inkább "fiús" kajákat kívánok... a fenekemre és a combomra hízok, kislányom lesz.

erre ne alapozz szerintem, 50% az esély hogy eltalálják az ilyen hiedelmekkel a születendő baba nemét. egyébként nekem mindenki fiút jósolt és most dörgölhetem az orruk alá, hogy márpedig nem jött be nekik. egyetlen barátnőm mondott lányt, nem tudom honnan szedte, de neki bejött :) de ugye neki is 50%-os esélye volt :)

boldog babavárást, komplikáció mentes terhességet kívánok :)

2012. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Buta, aki egyáltalán feltesz ilyen kérdést, pláne, ha hisz is benne.
2012. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ezek tévhitek. nekem lányom lesz mégsem hízok fenékre, a hasam csúcsos, amire azt szokták mondani hogy tipikus fius has, terhesség elején savanyú sós dolgokat kívántam, limonádét ittam limonádéval, most inkább csokizok így a vége felé
2012. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!