Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha úgy érzem, hogy...

Normális, ha úgy érzem, hogy a mellem viszket?

Figyelt kérdés
És a mellbimbón, valamint a környékén mintha apró bőrcafatok lennének. Talán ki van száradva? Pedig nem használok oda semmiféle tisztálkodószert, csak vizet, mert úgy hallottam, nem jó, ha a természetes zsírréteget(?) leoldjuk...
2008. máj. 17. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nyugodtan moshatod tusfürdövel is.igen valószínü,hogy ki van száradva.

2008. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg azért viszket, mert száraz a bőröd. Jobb, ha használsz valamilyen testápolót (jó minőségűt, Dove vagy Nivea például), mert nemcsak kellemetlen érzés, de striák is jelentkezhetnek rajta.
2008. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is nagyon érzékeny a bőröm,és a lányomnak is.

Én amióta gyerekem van,rájöttem,hogy nagyon jó a baba nívea,csak a nívea termékeit használom neki,mert attól semmi baja.És a testápoló krémje is nagyon jó.Most terhesen is csak ezeket a termékeket használom.Ha ki van száradva,arra is nagyon hatásos.

Próbáld ki,hátha neked is bejön.


Üdv

2008. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kipróbálom!
2008. máj. 18. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!