Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon viszket a mellem. Van...

Nagyon viszket a mellem. Van valami praktika rá?

Figyelt kérdés
A mellbimbóm környékén érzem, de nem pont a mellbimbóm viszket. Krémezzem? Használjak babaolajat? Aloe Vera krémet? Mi vált be nektek? 14 hetes kismama
2009. máj. 16. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem a védőnőmet, mert nekem az egész mellem viszketett. Azt mondta, hogy várandósság alatt lehet kenni a szokásos testápolóval, csak a szoptatás alatt kell mást használni, ha még akkor is fennáll ez a dolog, mert a babának nem fog tetszeni. Nekem szerencsére már elmúlt!

21 hetes kismama

2009. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma már inkább csak a hasam szokott viszketni, de még az elején a mellem is viszketett. Én reggel és este is babaolajjal kenegetem magam, az segít. Nem is kell a legdrágább, én a Babylove-ot (DM-es) használom, a zöldet, mert az mandulaolajat is tartalmaz.

Üdv: 29 hetes kismami

2009. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a stria elleni krémek nagyon bejöttek, a viszketésre különösen a Lierac-é. Használok még pluszban körömvirágkrémet (DM-es márka), ha nagyon kiszárad, az nagyon jó volt rá. 100%-os madeirai aloe krémem maradt még két csepp, de mivel ez csak zselé volt, nem nagyon volt elég a vízhiányos száraz bőrömre, persze másnak lehet, hogy beválna.
2009. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valamit én is veszek. Volt itthon babaolajam, azzal kenegettem, valamit talán segít...
2009. máj. 17. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!