Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őrűlten viszket a hasam és a...

Őrűlten viszket a hasam és a mellem.37 hetes vagyok, és pár napja kezdődőtt! Valaki így?

Figyelt kérdés
Azóta nem kenem semmivel, nem hiszem hogy a kenőcstől lenne. Tegnap óta ezüstkolloiddal fújom be, az kicsit enyhíti, de szörnyű. Olvastam neten, hogy terhesség uccsó harmadában májkárosodás okozhat ilyet, és csak gyógyszeres kezelés van rá. Hétfőn lesz meg a vérvétel eredményem, remélem abból kiderülne, vagy nem?
2009. dec. 29. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet hülyeség,de én itt azt olvastam,hogy a májkárosodásra utaló viszketés a TALPON és a TENYÉREN jelentkezik.

a vérképből,biztosan kiderül minden-remélhetőleg semmi gond.

szerintem az lehet,hogy most "hirtelen" nő a hasad és feszül a bőröd.továbbra is kend,valami hűsítő krémmel.

2009. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


A 37. héten szokott elkezdődni a pocak leereszkedése, és akkor jobban feszül a poci, ezért ilyenkor még többet kell kenni, hogy ne repedjen. Én ilyenkor már napi 3-szor olajoztam, mégis 2 ujjnyi vastag repedésem lett. Szóval inkább kenegesd, mint ne. A máj miatti viszketés combon is jelentkezhet.

2009. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olajozd este fürdés után, nappal peddig sűrű krémmel kenegesd!Ilyenkor egyre jobban feszül a bőr.Nekem az utolsó 3 hétben nőtt hirtelen a hasam, addig meg alig látszott valami.
2009. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De félek, ha kenem pöttyös leszek, mert amikor vakartam kis pöttyök lettek, amióta nem vakarom, nincsenek pöttyök, és nem merem kenni..........áááááááááááá, szóval most már nagyon szülnék:)
2009. dec. 29. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek, ha nem kened akkor továbbra is viszketni fog mellesleg még repedhet is a bőröd. Ha azzal nem akarod amivel eddig kented, akkor kend valami mással, de az nem megoldás, hogy nem használsz semmit. Ha mással nem testápolóval kend. Kitartás már nincs sok hátra. 35km
2009. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!