Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szurkolnátok? Ma UH.

Szurkolnátok? Ma UH.

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy vetélésem, s ma megyek délután egy magánorvoshoz kb. 7 hetes UH-ra. Remélem minden rendben lesz, fog dobogni a szíve. Egyszer már voltam nála 2 hete, de még kevés volt látható.

Hányinger és ájulásszerű fáradtság fokozódik, úgy érzem, rendben van, de aggódom. És Utrogestant adott az orvos.

Bíztatnátok kicsit? :)



2012. szept. 27. 11:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Megy a drukk,ezerrel!!!!

Sajnos 2x is át kellett esnem,amin Neked,mind a 2x a 7. hét első felében volt spontánom... Mindig rettegtem a következő terhességeknél,aztán eljött a 7. hét... Majd sikeresen túléltük a 7+3 napot (mind a kétszer ekkor történt meg a baj) ... Kívánom Neked azt a megkönnyebbülést,amit én ezeknek a napoknak a végén éreztem!!!


Ha a terhestüneteid fokozódnak,akkor baj már nem lehet!! :-)


Majd írd meg,hogy az Uh-t!!

Nagyon drukkolok!!!!!!


Üdv: 3 lányos,21hkm

2012. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére én csak egyszer éltem át azt a borzalmat de tudom mit érzel. NAGYON DRUKKOLOK ÉRTETEK!! Majd írd meg, mi volt az uh-on. :)
2012. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

De kedvesek vagytok! Köszönöm szépen.

Bízom ebben, amit egyikőtök írt, hogy ha a tünetek fokozódnak, baj nem lehet. Remélem, így van :)

Nekem is van már egy lassan másfél évesem, vele minden olyan nagyon rendben volt, nem is féltem ilyentől, hogy vetélés. Sajnálom, hogy ti is átéltétek!

2012. szept. 27. 11:59
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert,és remélem minden rendben lesz!

Majd írd meg mi volt!


19 hkm

2012. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
na mi újság?
2012. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nagyon várjuk hogy írj!

Remélem minden rendben ment!

2012. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze hogy írok:) 6 hetes és hallottuk a szívét is dobogni.:) Eddig minden rendben van. Két hét múlva újra menni kell, mert nem egészen problémamentesen indult ez sem, de az Utrogestan csodát tesz - remélem.:)
2012. szept. 27. 19:40
 8/25 anonim ***** válasza:
Jujj, nagyon jó!! Gratulálok és hidd el az Utrogestan tényleg csodákra képes. Az én kis csodám már 22 hetes picifiú. Sok boldogságot! :)
2012. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Azért a felhőtlen boldogsággal még várok, de bizakodva örülök nagyon.:)
2012. szept. 27. 20:10
 10/25 anonim ***** válasza:

Örülök nektek! :)

Nagyon bíztunk benne hogy minden rendben!

Most már akkor élvezd a kismama szerepet! :)


19hkm

2012. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!