Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen irányba változott...

Kinek milyen irányba változott a természete, viselkedése a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van-e aki alapvetően nyugodt ember de a terhessége alatt idegesebb természetű lett, netán házisárkány, és van-e aki idegesebb természetű volt, de lenyugodott a várandósság alatt.


Azért kérdezem, mert én alapvetően lobbanékony, hirtelen természetű vagyok, szorongásra hajlamos. Kényszerbetegséggel kezeltek, de már nem szedek egy jó ideje gyógyszert és aggódom mi lesz ha majd egyszer babát szeretnék és még hülyébb leszek. De igazából abban reménykedem, hogy nálam a fordítottja fog történni, és jó hatással lesz az idegrendszeremre.


Kérlek olyat ne írjatok, hogy ha hülye vagyok ne szüljek, mert ez nekem is eszembe jutott már, de azért nem szeretném ilyen könnyen feladni. :-)


A válaszokat köszönöm!


2012. szept. 24. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az elején borzasztó feszült, ingerült voltam, mert féltem, hogy megmarad-e a baba. (korábban volt vetélésem, ez a terhesség pedig komplikációkkal indult)

Mikor a kritikus időszakot átéltük, és már a baba is mocorgott, akkor teljesen megnyugodtam. Épp a minap mondta Anyukám, hogy milyen jót tesz nekem vagyis a természetemnek a várandósság. Mintha kicseréltek volna. :)

Egyébkén elég rossz a természetem, hangulatember vagyok, akaratos és önző. :(((

De remélem most már minden így marad!!! :))

34+2 hkm

2012. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, akkor van rá remény, hogy rám is jó hatással lesz. :-)
2012. szept. 24. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

én is jó irányba változtam :)

lobbanékony természetem volt, de most nem vagyok hajlandó felhúzni magam semmin :)

plusz eléggé lusta is voltam, alig-alig főztem, nem volt itthon mindig olyan rend, hogy akárki akármikor beállíthatott hozzánk. na ez is megváltozott :)

sőt még élvezem is. a pocakom még nem akadályoz semmiben, még elég picike, kíváncsi vagyok a későbbiekben hogy lesz :)

2012. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ Neked is! :-)
2012. szept. 25. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!