Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közöttetek aki masször és...

Van közöttetek aki masször és babát vár? Meddig lehet ezt a munkát csinálni terhesség mellett? .

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én masszőrként dolgoztam, de júliusban abbahagytam. Előtte terhes voltam, csak sajnos a 10.héten műszeresen be kellett fejezni.

Nem tudom, te rosszul vagy-e, de én nagyon legyengültem, fáradékony voltam, szédültem, és émelyegtem, így, bár nem volt nagy pocakom, rettentően nehezemre esett dolgozni. Ha tehettem volna, azonnal abbahagyom. Nem is bánom, mert megint babát várok, és már a 4.héten produkáltam a fenti tüneteket, igaz, most meg múlóban vannak.


De egyébként szerintem ez egyénfüggő. Ha nincsenek ilyen tüneteid, lehet, hogy a 3.hónapig tudod csinálni. Bár őszintén szólva én azért sem csinálnám, mert terhesen emelgetni pl. egy 100 kilós férfi lábát (ha esetleg kimozgatod), vagy a törzsét csavargatni nem életbiztosítás. :)


Amúgy régen ismertem egy nőt, ő a 3.hónap végéig dolgozott.

2012. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huha hát köszi, bár ez nem tul biztató, de a legfontosabb a baba... én is még csak a 4-5ik héten tartok, nagyon friss a dolog, és csak annyit vettem észre hogy hamarabb kifulladok, de Karácsonyig mindenképpen szerettem volna dolgozni, majd kiderül..
2012. szept. 24. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyógymasszőr vagyok, bár én nem dolgoztam mikor megfogantam, de nem is tudtam volna, mert a 6. héttől állandó émelygés, gyengeség, aluszékonyság volt rajtam, a boltba alig bírtam elvánszorogni.

4 hónapos voltam, mikor kaptam egy állásajánlatot kórházba, akkor meg már nem vállaltam el, hiszen hiába voltam jobban, max. 1-2 hónapig bírtam volna dolgozni, de lehet, addig sem, mert azért ez egy elég megerőltető munka, pláne kórházban, ahol ugye nem csupán napi 5-6 beteg jut 1 masszőrre.

2012. szept. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy alakult,meddig dolgoztál?
2021. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. hónapig? :D 22 hetes vagyok még mindig dolgozom masszőrként. Még 3 hétig. Semmi bajom.
2021. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!