Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhosszehúzódás a terhesség...

Méhosszehúzódás a terhesség 13. hetében?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam ultrahangon és az orvosom azt mondta minden rendben van, de az uh-n látni méhosszehúzódásokat. Mondtam, hogy én semmit sem érzek, nem fáj a hasam, de állítólag az uh-n látni oket. Ki kellett szednem egy doboz Buscopant, ma hivtam a dokimat, azt mondta ha nincsenek fajdalmaim 3 hét múlva talalkozunk. Nincsenek gorcseim, néha olyan érzésem van,mintha a baba rugdosna, pedig még csak a 13. hétben vagyok.

Van valakinek hasonlo tapasztalata? Volt már egy vetélésem és egy méhen kivuli terhességem, nem szeretnék elvetélni. Utánaolvastam a neten, de mindenutt csak a haskemenyedesrol irnak, nálam meg az még korai.

elore is koszonom a válaszokat.



#13. hét #méhosszehúzódás
2012. szept. 24. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Első babánknál a 14. héttől keményedett a pocakom. Szedtem így végig a magnéziumot. Akkor olvastunk-kérdeztünk utána pontosabban a dolgoknak. Méhösszehúzódása minden nőnek van. Annak is, aki nem vár babát. Szerintem neked is csak dolgozik a méhed, ahogy egyébként is szokott. Ha ez gond lenne, a doki biztosan mondta volna. De én mindig minden kérdésem és aggodalmam előadtam a dokinak, ő meg mindig megnyugtatott.

Ne aggódj Te sem szerintem!

De nyugodtan kérdezd a dokit!

2012. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A méhösszehúzódások miatt nyílhat és rövidülhet a méhszáj, fájdalom vagy görcs nélkül is. Nekem a 16. héten kezdett keményedni a pocakom, a 18. heti uh-n már 1 ujjnyival rövidebb volt a méhnyak, veszélyeztetett lettem. Rengeteg magnéziumot szedtem, és pihentem.
2012. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsővel a 15. héten kezdődőtt, a másodikkal 13 héten. Keményedések, görcsök és hetek alatt erősődött. Az elsőnél rövidült a méhszáj a 18 . héten C2000 volt. A másodikkal 3000 volt a 39. hétig. Mindkettő a kiirt napon született. Nem jelent semmit, csak az elsőnél végig izgultam a terhességet. Alkati dolog, a frontok is befolyásolják. Figyeld meg hogy hidegfrontál sokkal több van. Magnéziumot szedtem, és egy másik gyógyszert (priviben bővebben is ha érdekel).
2012. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!