Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre váró kismamák ti...

Decemberre váró kismamák ti mikor mossátok, vasaljátok a baba kelengyéket?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

November 26-ra írtak ki, de szerintem később fog jönni, mivel a peteérésem is később volt.

Én a hét végén-jövő héten akarom kimosni a ruhákat (tehát a 31.-32. héten), mivel most még jó meleget mondanak, hamar megszárad.

Vasalni pár héttel később, de azért a 36. hét után már szeretnék elkészülni mindennel.

2012. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hááát, mi még nem vettünk semmit. Pár kisruha van, ill. lesz, most hó elején fizetem ki.

Te már megvettél mindent?

Mosni? Hát kb. november elejére tervezem.

Hány hetes kismama vagy?

Én most kezdtem a 29. hetet.

2012. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
december 30-ra vagyok kiírva, én szerintem majd csak november tájékán fogok nekiállni mosni, addig meg várok. ha tehetném már most kimosnám, csak hát most még korai lenne szerintem :)
2012. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En dec.5 vagyunk kiirva,nekem eynukam most hetvegen hozza a baba cucokat mert rengeteget kapok szinte vennem sem kell!Valoszinüleg anyukam atmossa vasalni majd csak novemberben,mert lehet hogy elöbb jön nem lehet tudni!Jobb mindednnel idöbe meglenni szerintem!A szekrenyben ugysem fog össze gyürödni,ott elvan!Nagyon boldog babavarast es kitartast,sok egeszseget mindednkinek!30hkm:)
2012. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
December közepére vagyok kiirva. November közepén kimosom a ruhákat. Vasalni csak azokat fogom, amiknek olyan az anyaga. Sok plüss ruhácskám van.
2012. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
November 30ra várjuk első kisbabánkat! Én a hétre tervezem a ruhácskák, egyéb dolgok mosását, szintén a jó idő végett, aztán utána szépen lassan nekiállok vasalgatni! Kórházi csomag is készülőben van, a héten be is csomagolom! Inkább legyen kész, abból baj nem lehet! Nekem egy ujjnyira nyitva a külső méhszáj, így jobbnak látom készülődni! Mindent szépen lassan csinálok, mert a nap nagy részében inkább pihizem! Kitartás csajok, már nincs sok hátra!
2012. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi január 1-re vagyunk kiírva, de mar elkezdtem kimosni a babaruhakat. Elég sokat kaptunk innen- onnan, nem tudom hova rakni. A szekrénybe csak tisztán szerettem volna bepakolni. Meg most a jó idő miatt hamarabb szárad. A szekrényben nem lesz semmi baja, ha nem az utolsó hónapba mosom ki. :)

Mindenkinek boldog babavarast!

26hkm

2012. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

December végére vagyok kiírva, novemberben már nem dolgozok, így akkor fogok foglalkozni vele.

Egyébként még semmit nem vettünk, csak kaptunk pár rucit :).

2012. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én december 12-re vagyok kiírva! :) első baba, elég sok mindent kapunk még, pl. ruhákat, kiságyat, stb! Ruhákat majd jövőhéttől kezdik el odaadni az ismerősök, mivel még nem tudjuk ki lakik a pocakban, szégyenlős a Kisbabánk! :) Most pénteken megyünk majd a 30 hetes uh-ra, már alig várjuk a Párommal! :) de november elején-közepén fogom elkezdeni szépen lassacskán összekészíteni a dolgokat, ahogy időm lesz az egyetem mellett! Nagyon bízom benne, hogy november 30-ig mindenképpen kihúzzuk, mert addig még van jó pár vizsgám!

további szép napot Nektek! :)

2012. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó sok szerencsét a vizsgákhoz
2012. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!