Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen iszonyatos derékfájá...

9 hetesen iszonyatos derékfájás normális, minek a jele?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja annyira fáj a derekam hogy menni alig bírok. Bizonyos mozgások nagyon nehezen mennek. Ilyen derékfájdalmam az első gyerekkel a terhességem vége felé volt csak amikor már alig bírtam el a nagy pocakomat és tágultam. Egy kicsit aggódom.
2012. szept. 24. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem már első babával is ez volt. Hogy minek a jele, nem tudom, én a terhességre fogtam, hiába nem volt még nagy pocim. Az izmok ellazulnak terhesség alatt, és ez sokszor okozhat itt-ott fájdalmakat, mert ahol tartaniuk kellene, ott nem tartanak...

Hát ez van, nem tudtam tenni ellene. Próbáltam sokat sétálni, az jót tett. De őszintén szólva állandóan fájt még szülés után jó pár hónappal is, nagyon.

Aztán elmúlt.


Amúgy én a 41. hétig nem tágultam, úgyhogy ez nem feltétlen függ azzal össze.

2012. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!