Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hetesen normális a derékfájás?

26hetesen normális a derékfájás?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 21:31
 1/4 gabszem ***** válasza:
Én úgy emlékszem nekem is fájt. Tágul a medence , az izületek, szalagok.
2012. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális, bár kicsit korai. De mindenkinél máskor és máshogy jelentkezik, sőt, van akinél csak a legvégén, meg olyan is akinél végig jelen van. Pihenj, járj kismamatornára, és jobb lesz!
2012. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én most töltöm a 25 hetemet,de nekem is van hogy alig bírok felállni...gyorsabban elfáradok,hamarabb megfájdul a derekammert...néha fáj pl a seggcsontom meg elöl is szurkál sokszor...védőnőm szerint no para,elkezdtünk "átrendeződni"!boldog babavárást! :)
2012. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:), tegnap őrülten fájt bekenettem magam Inno Rheuma krémmel és azóta jobb! De nekem is fáj elől is a szeméremcsontomnál is néha:), de kibírom csak a babám maradjon még bent legalább 10 hetet!!!
2012. szept. 15. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!