Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ciki szörösen...

Szerintetek ciki szörösen menni szülni?

Figyelt kérdés
30.hetbe leptem de egyszerüen nem tudok borotvalkozni mert nagyon nagy a pocakom!:/Volt aki igy ment szülni?A dokik nem szolnak be ra semmit?Vagy nem erdekli öket?Elöre is köszönöm a valaszokat!!!:)
2012. szept. 22. 14:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!Aza helyzet hogy eddig is csak hasi ultra hangom volt szoval alulorol nem is lattak meg!Amit mondjuk nem is banok mert rettenetesen szegyenlös vagyok!:/En nemetorszagba szülök,elsöbaba lessz!Fogalmam nincs hogy itt hogy megy,de remelem nem egetnek be!:/Mjad megprobalom megoldani!:/Mindednkinek nagyon boldog babavarast es babazast!
2012. szept. 22. 17:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelt. Sosem borotváltam teljesen csupaszra. Engem nem zavar, férjemet nem zavarja. Ha a dokit igen, ő majd lekapja.
2012. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Nálunk szülés előtt borotválnak, de csak ott, ahol kell, tehát hüvelyi szüléshez gát környékén, császárhoz meg fent.

Ezt onnan tudom, hogy nekem hüvelyinek indult, és amikor menet közben mégis császár lett, akkor újra kellett borotválni, máshol.

Egyébként valaki írta, hogy császárhoz miért kell, hát nekem a császársebem pont ott van, ahol a szőrnek kellene lenni, jól elrejtve a bugyiban. :)

Azóta volt már laparoszkópos műtétem, és ott is egyik metszést a császárseb vonalában csinálta a dokim, hogy ne legyen még pluszban heg (így is olyan már a hasam, mintha egy sorozatot lőttek volna belém :( ).

2012. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam leborotválni, úgy mentem szülni. A kórházban sem tették meg. Aztán annyi gond volt vele, hogy szülés után, mikor varrogatott a doki, nem látta, honnan vérzek folyton. Kb 30 percbe telet neki kitalálni, hogy felrepedtem kívül.
2012. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!:)
2012. szept. 23. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!