Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyire (mint a képen) szőröse...

Ennyire (mint a képen) szőrösen már ciki a női láb?

Figyelt kérdés

Ezek 2 mm-es szőrszálak, kivéve a combon. Azon elég szőke színű piheszőrök vannak. 2 mm-esen még nem tudom legyantázni, csak 3-4 mm-esen, pedig Veettel is próbáltam. A combomon lévő piheszőreim meg nagyon nehezen jönnek le, legalább 3 óráig kell gyantáznom, hogy lejöjjön az összes, mert olyan gyengék.


Borotváltam régen, és nagyon nem jött be, mert nagyon megerősödött a szőröm, úgyhogy nem szoktam borotválni, csak néha. Epilálást nem bírom, annyira fáj.


A képen látható 2mm-es szőrök már cikinek számítanak? Ha igen, sportos öltözékkel is?


Egyébként messziről nem nagyon látszik, ezek makróképek. A legelső képen látszik, hogy közelről mennyire látszanak a szőrök, viszont a másik lábam, ami már "messze" van a fényképezőhöz képest, már nem látszik szőrösnek, pedig azon is vannak ilyen szőrök. Ez az a kép: [link]


És a többi:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. aug. 30. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Háát... ciki nem ciki, én az ekkorát már epilálom lefele... de csak nyáron. Télen az ekkorát néha megengedem magamnak. :)
2010. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Elég gáz! Én epillátort ajánlok pár után nem fáj és a szőr is gyengül elsőnél lehet attól fáj nagyon hogy előtte a borotvátol erősödött.
2010. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
hát nagyon nem nőies :S
2010. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
eléggé
2010. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez már látványos, úgyhogy valahogy gyantázd vagy epiláld vagy valahogy szedd le. Én epilálom, de az sem viszi le a legkisebbeket.. Arra is szoktam gondolni, hogy ha nem is látszik, azért mégiscsak lehet érezni ha végigsimítod.
2010. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a valóságban sokkal szőkébbek a szőreim, nem tudom, hogy a fényképen miért olyan, mintha fekete lenne. Nincs is fekete szőröm. :D Szóval nem igazán látszik. De ilyenkor már hosszúnadrágban járok, amíg meg nem nő 3-4 mm-esre, de reméltem, hogy nem ciki, és ilyen lábbal is mehetnék rövidnadrágban az utcára. Ha világos a szőröm, akkor is ciki?
2010. aug. 30. 14:37
 7/16 A kérdező kommentje:
Én azért nem tudom, hogy ciki-e, mert rövidlátó vagyok, így ha szőrös is egy lány lába, én aztán nem veszem észre, csak ha nagy szőrei vannak, mint a nénikéknek. A kontaktlencsémet is úgy állították be, hogy ne a legélesebben lássak, hogy ne romoljon tovább a szemem. Úgyhogy nem tudom, hogy mászkálnak-e ilyen szőrökkel a lányok az utcán.
2010. aug. 30. 14:40
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem meg ne más miatt akarj szőrteleníteni vagy nem, mert attól függetlenül hogy látsz-e az utcán szőrös lábú nőket vagy szőrteleneket, a szőrtelenítés egy nőnél alapvető higiénia, és szerintem akár borotvával, akár epilálással simán meg lehet oldani. Ráadásul ma már gyártanak olyan epilátorokat amitől nem fáj annyira.

Ha hosszú gatyában jársz ilyenkor az oké, senki se látja. De ha adsz mások véleményére (és a kérdésedből ez jön le), akkor ilyen lábbal ne járj rövidnadrágban.

2010. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Persze, hogy adok mások véleményére, és nem akarok egy olyan lúzer lenni, akire mindenki azért néz rá, mert gázul néz ki pl. a szőrei miatt.


DE attól nem leszek kevésbé higiénikus, hogy 3-4 mm-ig hagyom nőni a szőröm, amikor már le tudom gyantázni. Ha teljesen hosszú szőröm lenne, akkor sem befolyásolná a higiéniát. Max a szeméremszőrzet esetében, de a lábon nem.


Ez max szépség szempontjából nem éri el azt a színvonalat, mintha mindig csupasz lábam lenne. Szeretnék is mindig csupasz lábat. Ha egyszer összejön a pénzem végleges szőrtelenítésre, és ha másra nem kell az a pénz, megcsináltatom.


Egyébkét köszi a válaszokat, de írhattok még véleményt! :)

2010. aug. 30. 15:39
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát figyu, neked kell érezned, hogy ciki-e vagy sem :) Ha szerinted nem ciki, akkor menj ki nyugodtan rövidgatyóba! De én magamat ismerve, rögtön bebeszélném magamnak hogy mki az én lábaimon röhög xD


Amúgy meleggyantát próbáltad már? Az lehozza sztem... Vagy epilátor. Tudom, hogymondtad, hogy fáj. De csak az első epilálás fáj :) Utána már kevésbé... Én is azt szoktam ha nincs kedvem gyantázni. És én kizárólag meleggyantát használok (meg kellett venni a melegítőt, aztán cska a patront cserélem benne 350 Ft-ért xD + a lehúzócsík..)

2010. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!