Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyire (mint a képen) szőröse...

Ennyire (mint a képen) szőrösen már ciki a női láb?

Figyelt kérdés

Ezek 2 mm-es szőrszálak, kivéve a combon. Azon elég szőke színű piheszőrök vannak. 2 mm-esen még nem tudom legyantázni, csak 3-4 mm-esen, pedig Veettel is próbáltam. A combomon lévő piheszőreim meg nagyon nehezen jönnek le, legalább 3 óráig kell gyantáznom, hogy lejöjjön az összes, mert olyan gyengék.


Borotváltam régen, és nagyon nem jött be, mert nagyon megerősödött a szőröm, úgyhogy nem szoktam borotválni, csak néha. Epilálást nem bírom, annyira fáj.


A képen látható 2mm-es szőrök már cikinek számítanak? Ha igen, sportos öltözékkel is?


Egyébként messziről nem nagyon látszik, ezek makróképek. A legelső képen látszik, hogy közelről mennyire látszanak a szőrök, viszont a másik lábam, ami már "messze" van a fényképezőhöz képest, már nem látszik szőrösnek, pedig azon is vannak ilyen szőrök. Ez az a kép: [link]


És a többi:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. aug. 30. 13:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ja és a legrövidebb szőröket amiket mutattál képen, azt cska az epilátor hozza ki sztem... :)
2010. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég ciki. :/ Én ilyenkor már gyantázom.
2010. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem elég ciki :( Szedd le. Én ilyenkor már rég leszedtem volna :D
2010. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Gyantát váltottam, amivel már hamarabb le lehet szedni. De tök érdekes amúgy, hogy ciki. Mondjuk én is annak tartom (magamon), de csak a társadalmi elvárások szemszögéből. Persze azért nyilván szebb a teljesen szőrtelen láb, de én nem néznék furán amiatt egy lányra, ha csak kicsit szőrös neki.

Köszi a válaszokat! :)

2010. okt. 21. 21:11
 15/16 A kérdező kommentje:
A meleggyantás ötlet is bevált, csak nagyon fáj. :(
2010. okt. 21. 21:12
 16/16 A kérdező kommentje:
Az epilátor meg még jobban. :'(
2010. okt. 21. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!