Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ciki szörösen...

Szerintetek ciki szörösen menni szülni?

Figyelt kérdés
30.hetbe leptem de egyszerüen nem tudok borotvalkozni mert nagyon nagy a pocakom!:/Volt aki igy ment szülni?A dokik nem szolnak be ra semmit?Vagy nem erdekli öket?Elöre is köszönöm a valaszokat!!!:)
2012. szept. 22. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem érdekli őket! Nem is az a dolguk,hogy ezzel foglalkozzanak!:)

Én egyébként ilyenkor már a férjemet kértem meg!

2012. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
attol függ hol ha a nuninál ott borotválás van ha msáhol az nem érdeklik de ott kötelezö szerüen van
2012. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én 40+ 2napos vagyok és nekem is nagyon nagy a pocim de letudom borotválni.csal lassabban megy
2012. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Amúgy mire szülsz, addigra leborotválnak, legalábbis nálunk.
2012. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Soha nem borotválkoztam ott lent, de szültem 3 gyereket. Az orvosnak egy szava sem volt.
2012. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A szülésznő úgyis leborotvál.Én császárral szültem,de pont leborotváltam előtte.A doki rá is kérdezett a szülésznőre hogy le van e mindenhol borotválva.Igazából nem értettem hogy ott miért fontos mikor császároznak.

Én egyébként egy tükör segítségével borotváltam,eltartott 5-10 percig de ment.De a férjedet is megkérheted.

2012. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem érdekli őket,láttak már épp eleget,különbet is. Ahol én fogok szülni,ott már például a szülésznő sem borotvál le. Én mondjuk megcsinálom magamnak,de nem a dokik miatt,hanem mert engem zavar. igaz,hogy fél órás szenvedés =)

De pl.33 hetesen bekerültem,mert beindult,nem számítottam a dologra,akkor már hetek óta nem borotválkoztam,és senki nem foglalkozott vele,hogy szőrös vagyok-e vagy sem =)

Ne legyen emiatt szégyenérzeted,ők ott lent szigorúan szakmai szemmel néznek mindent =)

39hkm

2012. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát azért 2,5 hónap alatt szinte teljesen ki fog nőni a szőr és kb. úgy fog kinézni, mintha sosem szőrtelenítettél volna :)

Nem tudom te hogy vagy vele, de engem, vagyis saját magamat jobban zavarná az a tény, hogy szőrös vagyok, mint hogy a kórházban ciki-e...

Úgyhogy én pont emiatt még a 40. héten is megcsináltam magamnak, heti 1x20 perc szenvedést szerintem megér.

Egy talpas kistükörrel a kádban simán meg lehet oldani, nem kell hozzá semmilyen segítség.

2012. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
amikor már macerás volt, megkértem a férjemet,boldogan segített, 37.héten pedig mindenhol rendbe tett egy kozmetikus. Már csak azért is volt rémisztő h bent a kórházban borotváljanak le, mert barátnőm ismerőse műtősfiú, azzal dicsekedett h 12 nőt borotvált le ugyanazzal a borotvával. Így én a szülésre vittem saját borotvát hogy a maradék csíkot azzal kapják le.Lehet h viccelt a srác, de mi van ha nem?
2012. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Huhh 9-es az durva! Nem hittem volna, hogy ilyen alhagyja egy műtősnek a száját... Elvileg higiéniás szempontból követelmény a borotvacseres, vagy pengecsere, de lehet függ a kórház költségvetésétől is. Minden esetre durva lenne, ha tényleg így lenne mindenhol!


Nem ciki szőrösen menni, az legyen a legkevesebb, lesznek ott sokkal cikisebb dolgok is, ne aggódj! :D Amúgy megkérheted a párod, hogy kapja le neked, még élvezni is fogja, hogy hasznossá teheti magát! :D Én 31 hetes vagyok, de nekem már hetek óta a férjem csinálja, és az ő ötlete volt, hogy "gyakorolhasson" a nagy napra... Az elején igen csak döcögősen ment, de most már max 8 perc alatt olyan gyönyörűen megcsinálja, hogy csak nézek! :D Ne légy szégyellős, kérd meg nyugodtan!


Szép babavárást!

2012. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!