Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
4 napja késik.Vérzés helyett fehér zselés kocsonyás anyag távozik belőlem elég sok!! Csináltam tesztet 2x is negatív lett. Nem görcsölök, nem puffadok, nem feszül a mellem,nem viszket ott lent!

2012. szept. 22. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor 2naponta tesztelj lehet késöi beágyazódás
2012. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez tuti terhesség szerinted, Nemlehet hogy valami nagyon nincs jól odabent?
2012. szept. 22. 09:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a nemi betegséget rögtön kizártam hisz nemviszket, meg ilyesmi
2012. szept. 22. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenni tuti terhesség? Pár nap késés bárkivel előfordulhat minden különösebb ok nélkül. A menstruáció előtt a hüvely váladék egy picit vizessé válik, ebből következik, hogy egy picit több lesz és állagában is egy kicsit változik.
2012. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
várj még 1-2 napot csinálj még tesztet reggel ha akkor is negatív akkor keresd fel a nőgyógyászod...nekem pl volt ilyen felfázáskor de ez nem biztos h azt jelenti h neked is ez van...
2012. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem még sosem volt így,, ha fel is voltam fázva ugyan úgy meg jött.
2012. szept. 22. 09:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem minden nemi betegség viszket.

Mikor terhes voltam, a 37. héten a kórházban összeszedtem valamit. Én észre sem vettem, a vizeletemben meg kimutatható volt a baktérium. Kaptam kúpot.

Tesztelj még, elképzelhető, hogy terhes vagy. Azért ha nincs változás, keress fel egy dokit.

2012. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!