Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki párjának már van mástól...

Aki párjának már van mástól gyereke, mit gondol erről?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam,olyan nők "beszélgetését",hogy már anyukák és a második babát várják,DE nem tudják,hogy majd fogják e úgy szeretni,mint az első gyereküket.Akkor mi van az olyan elvált férfival,akinek az előző házasságából már van egy gyerek és azért odáig van?Ők is így gondolják?
2012. szept. 21. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Második babámnál nekem is voltak kételyeim ,hogy lehet e úgy szeretni mint az elsőt!!És lehet!!Ugyan úgy szeretem mind a kettő gyerekem .Szerintem ez férfinál sincs máshogy hiába más az anyjuk de az ő gyerekei!!!

27/N

2012. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megvan az első gyerek és a szülő imádja, nehezen tudja elképzelni, hogy egy ilyen mély és intenzív szeretetet ki lehet-e terjeszteni még valakire. Teljesen természetes ez az aggodalom.
2012. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is van már egy gyereke mástól. Az elején én is mondtam neki, hogy mi lesz, ha a közös babánkat nem fogja annyira szeretni. Azt mondta, hogy hülye vagyok, és igazat kell adjak neki, mert azt látom, hogy nagyon lelkes. Még nem született meg, 16 hetes vagyok, de beszél hozzá, mesél neki, és sugárzik az arca, ha a pocakomra néz. Meg már tervezgeti, hogy miket fognak együtt csinálni, és majd vele bepótolja azokat a dolgokat, amiket az előzőnél sajnos elmulasztott.
2012. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!