Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltöttem a 9. hetet....

Betöltöttem a 9. hetet. Minden rendben van vele? Nem mindig van tünetem az baj? S a hasam miért ilyen nagy?

Figyelt kérdés
néha kicsit aggodok hogy rendben van e..dohányoztam és sikeresen leraktam,.a szivmüködését 2-szer is láttuk és tökéletesen müködik és nö a cseppem.csak néha elmulnak a tüneteim és akkor aggodok..bár már van egy lányom de ugy élem meg most ezt a terhességet mintha az elsö lenne.általában hányok de nem amikor nem már aggodok..vagy csak megyek ki belöle?12 hetes megyek legközelebb a tarko redöre.olyan soká van még.biztassatok..ja a hasam meg akkora mint egy 5 hos terhesnek..és kemény.a védönö is csodálja.azt mondja hogy gyorsan nö a méhem..de ennyire?mitöl lehet?
2008. máj. 16. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, főleg ha láttad a babád szivét:-) Én 5 hetesen voltam, még szívműködés sem volt, és utána csak 12 hetesen nyugodtam meg, hogy egyáltaln él szegényem:-)

A tünetek jönnek mennek, nekem is 10 hét körül szűntek meg egyik napról a másikra, ez nem baj. Nem jelent semit.

A poci már gyorsabban növekszik a második babával, gyorsabban tágul a méh, ez normális. Amúgy nekem is ilyentájt kezdett nőni láthatóan:-)

nyugdoj meg, semmi baj, az idő meg elrohan, hidd el:-)

2008. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem az elejétől fogva semmi tünetem, hogy terhes lennék. én nagyon jól vagyok, soha semmi bajom nem volt. jó, most kezd vizesedni a bokám de ennyi. Ne izgulj, minden rendben van veled is. :) ha nem lenne azt már tudnád.

Minden jót neked. 38 hetes kismama

2008. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az egész terhesség merő aggódás, nálam is így van. Amíg nem voltam uh-on először, azért aggódtam, lesz-e szívhang, amikor megtudtam hogy van, egy percre megnyugodtam, aztán mégjobban aggódtam, mi lesz a 12. hetin, nem lesz-e beteg, az is meglett, és most aggódom tovább, minden apróságon. A tünetek miatt ne izgulj, nem törvényszerű, hogy minden nap elő kell jönniük, nekem is hol gyengébbek, hol erősebbek voltak, mostanra pedig teljesen megszüntek. A hasad valószínűleg csak a puffadás miatt nő, a méh ebben a korban még csak női ököl nagyságú. Boldog babavárást! 14 hetes kismama.
2008. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!