Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet fogat csináltatni?

Terhesen lehet fogat csináltatni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a tömés,húzás,fog potlás.

Terhes vagyok és romlanak a fogaim.De nem tudom,hogy mindent csinálnak úgyan úgy vagy majd ha megszületik a babó és már nem szopizik?Létszíves segítsetek.Köszönöm a válaszokat!


2008. máj. 16. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csináltathatsz fogat! Nehogy annyira elhúzd, mert a végén ki kell őket kapkodni.

Terhesség alatt egyszer el is kell menni fogorvoshoz!

Semmi bajotok nem lesz!!! Irány a fogorvos, minél előbb!

Ja, és igyál calciumot a további romlás ellen!

Boldog babavárást

2008. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Fogat tömnek,de fogpótlással meg kell várni amíg a baba már nem szopizik.

Menj el,amíg nagyon nem mennek tönkre a fogaid.

15 hetes kislány anyukája.

2008. máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet-e? Kell!!!

Terhesen legalább 2x el kell menni fogorvoshoz, a normálisabbja ilyenkor legalább ingyen megcsinálja.

Nagyon vigyázz a fogadira, nagyon könnyen romlanak ilyenkor!!!

Mindent lehet, injekciót is kaphatsz, nem árt a babának, csak szólj azért a dokinak, és pecsételjen a kiskönyvedbe!

2008. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsesség fogammal volt baj és addig nem húzhatják ki amíg meg nem születik a baba, mert röntgenezni kellene. De ideiglenesen így is megoldották a problámát. Én saját tapasztalatból ennyit tudok. Jó babavárást!
2008. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2008. máj. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!