Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tetoválást csinaltatni...

Lehet tetoválást csinaltatni 9 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
lehet e bajom nekem vagy a babának,esetleg ö is erezhet belöle fájdalmat?
2008. júl. 22. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
szia, állitolag lehet, de nme nagyon ajánlják, mert a festékanyag bekerül a szervezetedbe ami nem tesz jot a babának, másrészt mivel nőni fogsz és általában mindenki nő ezért sem mivel a tetkonak regenerálódnia kell!és szülsé után nagyon csunya lehet ha abőröd vissznyeri eredeti formáját. remélem segithettem, szoval sztem várj ..:)
2008. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, de tényleg nem nagyon ajánlják. A bőröd nyúlni fog a terhesség miatt, és ha olyan felületre csináltatsz tetkót, akkor még a terhességi csíkok is el fogják rondítani. Az a sok anyag pedig mind bekerül a szervezetedbe. A baba megérezheti a fájdalmat. Szerintem inkább majd akkor csináltass, ha terhesség után visszanyered az eredeti formádat :-)
2008. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szabad terheseket tetoválni!!! A párom tetovál egy szalonban és nem szabad!! A miértjét nem tudom most így hirtelen, de ha érdekel, megkérdezem tőle.
2008. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen azt hittem majd 1 idiotának tartotok de joll esett arik vagytok,3.válaszado kérhetném hogy megkérdezd a párod,mi az oka?
2008. júl. 22. 13:55
 5/6 A kérdező kommentje:
ja már egyébként is van 3 tetkom,de a baba az elsö majd várok!
2008. júl. 22. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én "rendszeresen" járok tetoválltatni, és amikor megtudta a tetkósom, hogy babát várok, felhívott, gratulált és mondta, hogy akkor most 1évig legalább nem dolgozik rajtam.

Nem kérdeztem meg miért, de utánanéztem és sok dolog szól ellene. Amit itt felsoroltak, az is, meg a gyulladás a szervezetben beindíthatja a szülést, de szerintem ha olyan helyre csináltatod amit sterilen tudsz tartani és tudod kezelni akkor nem lesz baj. De mindenképp kérdezd meg a dokidat.

2008. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!