Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tervezésekor lehet...

Terhesség tervezésekor lehet tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés
Már pár honapja tervezzük a Babát(sőt régóta)Nem lenne baja a picinek ha megfoganna?Köszi
2011. jan. 4. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb a tetoválást későbbre időzíteni.

Az egy nagy, nyílt seb, amibe nem csak a festékek kerülnek bele.

Nem véletlen az sem, hogy egy évet kell várni a tetoválás után, hogy vért adhass.

A baba fontosabb, nem? :D

Majd annak örömére megcsináltatod, hogy végre abbahagytad a szoptatást. ;)

2011. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem csináltatnék most a helyedben! Terhesen nem ajánlatos mert ha őssejtet vesznek le, akkor az ezzel foglalkozó cégek azt szokták kérni, hogy a terhesség ideje alatt tetoválás ne készüljön.
2011. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sminktetoválást terhesség alatt is csináltathatsz mert a festék csak a hámrétegbe kerül be. A testtetoválással kapcsolatban amire nagyon kell vigyázni az a higiénia, hiszen testtetoválás esetén a festék nem csak a hámrétegbe, hanem a mélyebb rétegekbe is bekerül.

Én azért várnék vele szülés utánig.

2011. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A Baba az MINDENNÉL fontosabb!!!természetesen elhalasztom szülés utánig,bár márcsak ott tartanék..na nem a tetko miatt hanem hogy végre kisbabám legyen,már régóta várjuk.Köszi a válaszokat!
2011. jan. 4. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!