Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetoválást lehet csináltatni...

Tetoválást lehet csináltatni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem! Festékanyag közvetlen a bőrbe, fertőzés a véráramba, komolyan kérdezed?
2009. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted?
2009. jún. 5. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Veszélyes lehet a kémiai anyagok bejutása a bőr alá, nem? Szerintem várd meg a szoptatás végét a tetóval!

15 hetes + 18 hós

2009. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, szépészeti? A kozmetikus jobban ért hozzá, nekem a szemöldökömet sem tetoválta szoptatás alatt!
2009. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat!
2009. jún. 5. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem csináltatnék..
2009. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor itt én vagyok az egyetlen "igenlő". Habár nálam véletlenül esett meg. Ugyanis a születésnapomra csináltattam egyett és akkor már babás voltam, csak még nem tudtam. És semmi bajunk. Azért én is megilyedtem egy kicsit, de mondta a védőnőm hogy a lényeg hogy steril szalon legyen. Szóval nagyon megbízható. Mert oké hogy tű, meg seb. De a vérünket mivel veszik le havonta és ha sebes leszek valahol mert mondjuk beütöm magam!???? Én nem bántam meg és így legalább tényleg emlékezetes tetkó marad. Majd mutogatom a gyerekemnek hogy ez pont annyi idős mint te vagy. =)
2009. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én sem csináltatnék + a vérbe kerülő anyagok sem biztos h jók, de Te tudod.
2009. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikusként válaszolok...nem csinálják meg(legalábbis a normális kozmetikusok), mert nincs értelme!!!kidobja a szervezet ilyenkor a festékanyagot!!!egészen addig érdemes ezzel várni amig már nem szoptatsz!!:)23hetes kismama
2009. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!