Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki dohányzott a terhesség...

Aki dohányzott a terhesség elején, mikor sikerült letennie? Hányadik héten? Egyből vagy csak csökkentve?

Figyelt kérdés
van aki naponta pár szálat még elszív?
2012. szept. 9. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
12.hét végére csökkentve..
2012. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
ja és 37 hétre 3630grammos makk egészséges lányom született
2012. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
37. hetes vagyok, és sajnos teljesen nem tudtam letenni... pontozzatok le nyugodtan... de a mai napig elszívok egy-egy szálat. A védőnőm és az orvos is azt mondta, ha megkívánom szívjak el egyet nyugodtan, de minél kevesebbet. Van, hogy egy hétig eszembe se jut, aztán meg egy nap 2-t is elszívok :/ Az uh és a vizsgálatok alapján teljesen egészséges a babám :)
2012. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal leraktam, de sokáig kívántam nagyon. Most már a 32. hétben vagyok, és egyáltalán nem izgat.
2012. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

A nagynál kb. a 12. héten sikerült, de akkor úgy, hogy utána nem is kívántam egyáltalán. Előtte már jóval kevesebbet szívtam, de azt nem tudtam megállni.

A kicsinél meg úgy volt, hogy csak kocabagós lettem. 2 hetente hétvégente besegítettem egy szórakozóhelyen, akkor mindig cigiztem, de azután 2 hétig semmit. Ez is kb. a 12. hétig tartott, utána egyáltalán nem kívántam a cigit.

2012. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Ja és mindkét fiam makkegészséges, 4 kg körül születtek természetes úton, ráadásul a nagyot 10 nappal túlhordtam, a kicsi pedig időben született.

Persze ezzel most nem bíztatok senkit a terhesség alatti dohányzásra, csak leírtam :)

2012. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen tudtam meg, 6. hétre letettem (csökkentve a mennyiséget és 0 mg-os cigit vettem). Szerencsére addig nem is volt kapcsolatban velem a Babika (már szervileg :))


Ha szeretnéd letenni, akkor idézd fel a szívhangját, képzeld el őt, meg azt, hogy ennek a gyönyörű gyermeknek az arcába fújod a füstöt. Nem fogsz rágyújtani.


15 évig bagóztam előtte, napi 1,5-2 dobozzal. Hidd el, ha csak 0,0001% esély van rá, hogy bármi rosszat okoz a cigi a Babának, nem akarsz az az egy lenni az egymillióból.

2012. szept. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4+2 naposan éreztem, hogy valamiért nem esik olyan jól. Na akkor csináltam a tesztet.Azóta sem bírom a füstjét, utálom ha mellettem rágyújtanak. Szerencsésnek érzem magam, hogy így sikerült letennem.

De a barátnőm végig dohányzott, nnapi 4-5 szálat, egészséges kisfia született.

2012. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7 hetes voltam már mikor megtudtam,hogy terhes vagyok(tervezett baba volt).

Ahogy pozitív lett a tesztem és orvos is igazolta,hogy terhes vagyok,abban a pillanatban letettem.

Eleinte nem is kívántam,de a 30.héttől igen,de nem gyújtottam rá terhesen.

Már 10 hós a fiam,de sajnos 4 hós kora óta megint cigizem:-(

2012. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

én nem kívántam a cigit egyáltalán az első két terhességemnél, innen tudtam, hogy terhes vagyok 5. hét környéke.

Aztán 4 hónapos terhesen nagyon kívántam, így egy egy szálakat elszívtam. 2 fiam van.

Most 23 hetes terhes vagyok, 5. hét környékétől nem gyújtottam rá, és még most is tartom :)

Hála égnek nem is kívánom, ha megérzem a bagószagot, rosszul vagyok. Nem is akarok visszaszokni, pláne ilyen árak mellett :D

2012. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!