Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem lehet szoptatás...

Miért nem lehet szoptatás alatt epret enni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két napban most futottam össze másodszor ezzel a ténnyel,de senki sem mondja,hogy mi vele a baj.Azt tudom,hogy a babának nem szabad adni egy ideig,de mi miért ne ehetnénk?
2008. máj. 14. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia azért mert magvas gyümölcs és az anyatejebe úgyanúgy bele megy és fájna a baba pocija meg kiütéses lenne,mert állítólag allergiásak rá a pindurik!!!
2008. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mert allergiát okoz a baának,hiába nem közvetlenül neki adod. Nekem tavaly a sazobatársam evett. Szegény gyerek,hogy nézett ki utánna.:( Le is tolták a csecsemősök rendesen az anyukát.

De igy van még a málnával,meg ha jól tudom a kiwivel is.(bár utóbbit mostanában mondják nagyon) Vannak ételek amiket sajnos ilyenkor kerülni kell.

2008. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Édesanyám végig eprezett a hugommal és nem lett neki semmi baja.Mert azt tudom,hogy semmi K betűs meg puffasztó,de az eper nem tartozik ezek közé.

Ennyi erővel,akkor szinte semmi zöldséget,gyümölcsöt nem lehet megenni,ha ki vannak lőve a puffasztóak, a K betűsek és az aprómagvasok?????

2008. máj. 14. 07:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden eszek. Epret, babot..semmi bajunk. Ki kell óvatosan próbálni.
2008. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!