Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtok Ózdon olyan üzletek...

Nem tudtok Ózdon olyan üzletek ahol lehet kapni baba ruhákat? És kismama ruhákat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 11:48
 1/5 A kérdező kommentje:
A válaszokat előre is köszönöm!
2012. aug. 27. 11:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan van ott is Brandon baba volt,mert elég nagy város.De egyébként kínai boltokban is árulnak olyat,ami megfelel kismamának.
2012. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én sajóvelezdi vagyok, a kismamaruhákat a vaterán vettem, tök jó áron lehet kapni újakat, vannak boltok, akik ott árulnak. Nincs semmi értelmes bolt, esetleg ha Miskolcon jársz,a Sever centerben vannak jók. Babaruha is van a vaterán, én most is onnan vettem, a bababoltok sokkal drágábbak, a kínai meg gagyi.
2012. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Félig ózdi vagyok, de végigfuttattam gyorsan a fejemben és én sem nagyon tudok mit ajánlani. Tipikusan kínai vagy tesco-spár szerintem a nyerő. Max. újvárostéren.


[link]


Itt vannak hirdetések, de ez is csak magánszemély, nem bolt.


[link]


[link]


A net ezeket ajánlja.


Mindenesetre sok sikert!

2012. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Voltam Ózdon semmi kismama farmert nem lehet kapni a kínaiba meg csak melegítőt.Az én vőlegényem is Sajóvelezdi! :)))))))
2012. szept. 12. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!