Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házasélet tilalom! Ti hogy...

Házasélet tilalom! Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapos vagyok.Sajnos végig a 9 hónapra házasélet tilalom alatt vagyunk.Ki lehet ezt bírni?Mi az ami nem tabu?Hogyan kedveskedhetünk a párunknak (és persze ezzel magunknak is)Úgy hogy ne ártsunk a babának?
2012. aug. 23. 06:04
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Párodat bárhogy kényeztetheted, és ő is téged nyelvvel nyugodtan! Az orgazmus nem árt a babának, sőt, állítólag ő is kap az érzésből! :)
2012. aug. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
nekünk 29. héttől nem szabad, nagyon szarul bírjuk. jóslóim voltak, a végén már az orgazmus is beindíthatja a szülést. az elején hematoma miatt nem szabadott, de akkor nem is volt rá különösebb indíttatásom, nem úgy mint most...
2012. aug. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk a 17.héttől van tiltva,mert görcsöltem és barnáztam. Igaz,előtte is utoljára a 12.hét körül voltunk együtt,de már az sem volt az igazi,fájt. Így a 35.hétre sokszor már nagyon kívánnám,a páromról nem is beszélve,de bevallom nem ekörül forognak most a gondolataim. Lesz még bőven időnk egymásra,előttünk az élet :)

Próbálj meg Te is erre gondolni. Ja és igen,Te attól még kényeztetheted a párod,van ennek ezer módja.. ;)

2012. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

18.hetes vagyok és az eleje óta nincs szex. Ki lehet bírni,a babáért muszáj! :)

Apát és magamat is le tudom kezelni,utána pedig majd bepótoljuk! :)

2012. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
ez engem is érdekelne! mi még csak 9 hetesek vagyunk, de már egy hete eltiltottak... apát kényeztetetem persze, meg többet is kívánja most hogy nem lehet, de már én is kezdek bekattanni! vajon a behatoláson kívül ő is "kedveskedhet"??? az nem árt?
2012. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minket nem tilt semmi, még sem szeretkezünk, mert egyrészt én nem kívánom, másrészt baromira fájt, amikor még is megpróbáltuk. Mi még egész jól bírjuk, bár a páromnak már nagyon hiányzom, és most már akár napi többször is kitér erre. :D Én szájjal izgatom, meg kézzel, nekem még ez sem hiányzik, úgyhogy én jól bírom. :)

Ki lehet bírni, foglalkozz mással, ahogy halad előre az állapotod úgy is máshogy fogsz gondolkodni, más lesz a fontos, ne aggódj!


Szép babavárást, és kitartást nektek!


27 h km

2012. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát mi is elvagyunk tiltva az elejétől!!! De hazudnék ha azt mondanám hogy nem csináltuk/csináljuk néha, de csak nagyon óvatosan. Nálunk vhogy nem működik az hogy én kényeztessem és én meg semmit ne kapjak , mert az a férjem nem szereti. Ha meg én is elélvezek akkor egyből jön a barnázás...

Az első ilyen alkalommal annyira megijedtem hogy még a kórházba is bementünk vizsgálatra hogy minden rendben van e?! na akkor megfogadtam hogy innentől kezdve apáca életet fogok élni! :) Sajnos nem ment ezért marad a havi 1-2 alkalom. Igy még kibirom. (a semminél több)

25h km

2012. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!