Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesen hogy...

Veszélyeztetett terhesen hogy oldjátok meg hogy nincs házasélet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


6 hetes veszélyeztetett terhes vagyok, mert kétszarvú méhem van... A dokim rögtön ki is irt hogy maradjak otthon, nincs semmi fizikai munka, se házasélet.

Több mint 9 hónapig, ez azért kicsit elszomorító. Én elég jól bírom még, de a férjem már eléggé kész van...


2011. dec. 12. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kis fantáziával végig örömet szerezhettek egymásnak kicsit másképp, mint a hagyományos módszerekkel.
2011. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A férjemnek tök jó:D Engem meg annyira jelenleg nem izgat, hogy nincs. Nagyon émelygek egész nap:(


A férjem meg örül, mert ennyi kényeztetésben elég rég nem volt része:)

2011. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is el voltam tiltva végig az első 3 terhességemnél,most a negyedik babával már csak a 14.hétig.Mi apával úgy oldottuk meg a dolgot,hogy csak simiztük ,szeretgettük egymást és csak apának csináltam végig mert nekem az orgazmus is tiltva volt.Mi így hetente többször is voltunk együtt.Most hogy már nem vagyok eltiltva még sokszor így is csak simizünk mert én félek és iszonyat lelkismeret furdalásom van ha véletlenül rendesen csináljuk.Én így érzem a babámat biztonságban és igy a szex is jobban esik mert el tudom engedni magam.Még egy jó tanács,mi sem csináltunk az elején semmit és hogy ne kerüljünk "bajba" próbáltuk elkerülni egymást,nem bújtunk össze,nem csókoltuk meg egymást és ugy feküdtünk este az ágyban hogy még csak véletlenül sem érjünk össze,na ez volt a legnagyobb baromság mert pár hét múlva teljesen elhidegültünk egymástól már nem együtt éltünk hanem csak egymás mellett.Ne esetek ebbe a hibába és simogassátok egymást nyugodtan!



29hkm

2011. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még veszéjezetett sem vagyok, de szexelni így sincsen kedvem. Az este már majdnem révettem magam erre olyan müsort adott a kisfiam, hogy a férjemnek teljesen el ment a kedve az egésztöl. Ugy mozgolódott, hogy minden részét tolta kifelé, tiszta morbid volt a férjem szerint. Ő még nem látta ennyire, csak érezte. De most annyira látványos volt. 26+3 hetes kismami.
2011. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!