Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házasélet tilalom? Már nem...

Andrea1987 kérdése:

Házasélet tilalom? Már nem szabad.

Figyelt kérdés
A dokim nem mondta.3100 méhszájérték
2011. jún. 9. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi még az utolsó nap is szexeltunk.Lehet az indította be a szulést.A 9 hónap alatt átlagban hetente 3-4x egyutt voltunk.nem szultem korábban se elobb,idoben,nem volt semmi gond.persze kicsit óvatosabban kell,de te azt érzed,hogy ha fáj vagy valami.szerintem nem kell leállni,ha kívánod a szexet,hajrá.
2011. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de valaki elmagyarázná nekem ezeket a méhszájértékeket?

Nálunk most elég furcsa a szexhez való viszony. Majd megveszek érte (36 hetes vagyok), de ahogy elkezdjük, azonnal kényelmetlenül megfeszül a hasam. Nem fáj, de annyira feszes, hogy muszáj abbahagyni. Kezdek ettől kikészülni. Erre esetleg van valakinek tippje? Miért lehet, árt-e, mit lehet tenni ellen?

2011. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én se értem nagyon a méhszájértékeket csak a növérem azt mondta hogy nem szabad.De az orvosom akinél tegnap voltam nem mondott semmi olyat hogy nem szabad,ezért nem értem.
2011. jún. 9. 09:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2011. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
36 ez is számit?
2011. jún. 9. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, ez az érték a második trimeszterben elég gáz volna, 36 hetesen viszont teljesen normális, nyugodtan szexeljetek.


A cervix érték jelentése:

első szám: méhszáj hossza (3, azaz 3 cm a leghosszabb, ez a normál méretet jelenti, tehát még nincs megrövidülve

a további három szám: külső, középső és belső méhszáj, 0: zárt, 1: nyitott


Tehát neked még nincs megrövidülve a méhszájad, a külső méhszáj nyitott, a többi zárt. Többedik terheseknél a külső méhszáj már egészen korán is kinyílhat, mégsem jelent (ha más ok nincs) házasélet tilalmat.

2011. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2011. jún. 9. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:

3100-as mehszaj teljesen normalis, nem jelent semmit.

Nyugodtan lehet szeretkezni, ha a doki nem tiltott el.

A kulso mehszaj nyilasa (foleg a vegere) normalis.

De tobbedik gyereknel meg mar az elejetol is. (nekem vegig 2100as volt es azt mondta a doki, hogy ez nem gond tobbedik gyereknel).

2011. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!