Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti is nehezen...

Kismamák, ti is nehezen bírjátok ezt a meleget?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlenül érzem magam,állandóan izzadok és emiatt rossz a közérzetem. A kórházban egy kismamáról sem ömlik így a víz,mint rólam. Nem vehetek fel akármit,mert hatalmas vízfoltok keletkeznek a ruháimra.. Egy szóval szar egy helyzet,nem tudom szebben megfogalmazni. Kezdem úgy érezni,hogy csak én vagyok ilyen izzadós,pedig előtte egyáltalán nem voltam ilyen,soha. El vagyok keseredve,hogy ez már örökké így marad.

36 hkm


2012. aug. 20. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, mint te, állandóan mosakszom, kenem-fújom magam... Sosem voltam izzadós, még az előző várandósságomnál sem, pedig éppen a legnagyobb melegben voltam 8-9 hónapos... Most 25 hetes vagyok, és minden szempontból rosszul tűröm a hőséget, kimenni nem is tudok este 7-8 előtt és nagyon fáradékony is vagyok ilyenkor. De már nem sok idő, és itt az ősz!
2012. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet! akár minden órában elmegyek fürdeni, mert szakad rólam a víz..

ne aggódj el fog múlni, nem marad ez így. meg ráadásul nemsoká itt az ősz is hál' Istennek!!

2012. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!