Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hétben járó kismamák,...

40. hétben járó kismamák, hogy bírjátok? Van bármi előjele, hogy készülődik a baba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehezen. Nem is eppen testileg,bar ugyis eleg fajdalmas mar,hanem leginkabb ez a varakozas. Igyis mindent jelnek veszek. Tnap a parom simogatta a hasam amikor mano belendult,de mondta is h nem erti h nekem h nem faj a mozgasa,amikor mar a kezenek is kellemetlen. De mondtam h nekem sem kellemes eppen. Szeretnem mar a karomban tartani. De olyan jol erzi magat... Penteken pont 40hetes leszek es semmi konkret jelem sincs. Legalabb 1 hete allandoan kemenyedtem,azota az sem. Se gorcs,se semmi. A csontok,mehem,szalagok azok nyulnak es eleg fajdalmasan,de semmi tobb :( meg a fejecskeje nagyon feszit. De meg csak joslom sincs :(

Te hogy birod?

2012. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is pénteken leszek 40.hetes :), ha addig nem indul meg, akkor kezdődik a magzatvízvizsgálat is kétnaponta. De semmi jele nincs, hogy megindulna, néha fáj, de kibírható. A méhszáj zárt, ma nézték, úgyhogy a doki szerint túlhordás lesz belőle. Pedig már én is nagyon türelmetlen vagyok.
2012. aug. 7. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Hihi-én is pénteken töltöm a 40 hetet! Csütörtökön megyek nst-re és dokihoz, majd meglátjuk szülünk-e,mert péntektől vasárnapig nem lesz. Jó lenne,ha megszülesztene:-) Semmi bajom nincs amúgy, jól vagyok,de már iszonyúan fárasztó, szenvedek nagyon. Rám még ez a front se hat.. A baba mozog,feszít lent,de jóslókon kívül semmi nem történik. A nyákdugóm is megvan még. Mindenkinek kitartást%!!!
2012. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát akkor jól összejöttünk itt:) mindenkinek péntek, semmi előjel, és ráadásul az én dokim sem lesz péntek délutántól vasárnap estig...
2012. aug. 7. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Nekem mar a nyakdugom is elment 37+4 hetesen :(
2012. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem még az sem ment el, bár ma vizsgálat után volt egy kis barna folyásom. Reménykedtem, hátha beindul valami, de nem. Majd talán pénteken a magzatvíz-vizsgálattól...
2012. aug. 7. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!