Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha alig mozog a baba az azt...

Ha alig mozog a baba az azt jelenti készülődik?

Figyelt kérdés
38 hetesek vagyunk.Tegnap egész este görcsölt a derekam a zuhany sem segített mára elmúlt viszont alig mozog.Most lépcsőzni akarok hátha mozog,ha mégse hívok egy mentőt mert idegesít.
2012. máj. 17. 20:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Lépcsőztem egy kisebb mocorgást éreztem utánna de semmi több.
2012. máj. 17. 20:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem nagyon mozog, mert kevés a hely odabent. Meg valószínűleg ezt a hülye időt se szereti. Könnyű és problémamentes szülést kívánok!
2012. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne lépcsőzz. Egyél meg egy fél tábla csokit, és fél óra de legkésőbb 3/4 múlva mozogni fog.

Ha semmi jel, akkor menj. Nekem a szülésznőm javasolta ezt, és bejött.

2012. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, ettől persze még készülődhet a baba, de ha nincsenek amúgy szülésre utaló jelek, akkor meg kár bemenni...

második

2012. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, harmadik voltam, nem második...
2012. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szénsavasat inni vagy enni valamit, arra mozognia kell. Én is voltam párszor így, h megijedtem, de ettem/ittam és nem sok időre elkezdte a mozgolódását. (Túl nagy rúgásokat azért ne várj, már nemigazán tud rúgkapálni...)
2012. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,semmi nem használt se csoki se lépcső.felment a vérnyomásom a babának tahikardiája volt beszükült nst'már haza sem engednek bármikor jöhet és álitolag hirtelen.
2012. máj. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!