Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok a türelmetlenség...

Hogy bírjátok a türelmetlenséget kismamák?

Figyelt kérdés
37+4 napos vagyok, de már annyira mennék szülni, hogy minden pillanatban ez jár a fejemben. Főleg, hogy 2 ismerősöm is megszült már, akikkel egy időpontra voltam kiírva.
2012. júl. 17. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Jajj ne is mond!Én még csak 27 hetes vagyok,de már alig bírom ki....Nagyon várom már a picurkát!Még az a gondolat is jár a fejemben hogy de jó lenne 10 hét múlva szülni..Elvileg akkor már minden rendben a babával!Tudom hogy nem volna szabad így gondolkodnom,de ez van...Alig várom már hogy a karomban tartsam!
2012. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!én 37+2 vagyok,de ugyanúgy érzek mint te.egyfolytába azon jár az eszem,mikor indul már meg!az elsőt 40+2naposan inditani kellett,remélem most nem kell annyit várnom.mennyire becsülték a te babád súlyát?
2012. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első babámat 40+6 napra kellett indítani,esze ágában sem volt megismerni minket. :( Talán ezért is vagyok most ennyire türelmetlen. Súlybecslés 34. hetesen volt utoljára, akkor 2600 gr-ra saccolták.
2012. júl. 17. 08:27
 4/9 anonim ***** válasza:
37+1 vagyok ma, de érdekes módon én még nem akarom, hogy kibújjon:) Van még egy csomó dolgom, és a nagyobbikkal is szeretnék egy kis időt még eltölteni, így inkább arra szorítok, hogy ő is csak pár napos késéssel akarjon érkezni:)
2012. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát írigylem a türelmed!
2012. júl. 17. 09:29
 6/9 anonim ***** válasza:
:D
2012. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még azért a 38 hetet szeretném megvárni, aztán hajrá. Már én is türelmetlen vagyok,de nagyon. A harmadik babánkat várom,az előző kettő napra pontosan jött.. így nem sok reményt fűzök a korábbi megszüléshez. Nyugi,majd jön,ha eljön az ideje. Üdv,36+4 hkm.
2012. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

38. hétig totál nyugodt voltam, majd jön, ha akar.

de most 39+1 vagyok és tűkön ülök, alig győzöm kivárni. mikor tegnap mondt a adoki, hogy egy ujjnyira nyitva a méhszáj, hát a legjobb hír volt napok óta. most megint teljesen csak ezzel tudok foglalkozni. győzködöm, hogy milyen jó itt kint és jöjjön már:)

2012. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan hullámzanak a hangulataim. Vannak pillanatok, amikor már mennék azonnal és szinte várom, de vannak napok, amikor eszembe jutnak azok a borzalmak, amiket hallottam már innen onnan és olyankor állatira félek, szorongok és nem várom. Persze a babát igen, de nekem császárom lesz és azt nagyon nem várom:((((((( De igen rám is rámtör sokat ez a türelmetlenség, hogy már történjen vmi, mert különben begyogyózom a gondolataimba.37+1
2012. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!