Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hétben járó kismamák hogy...

39. hétben járó kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
nekem már beilleszkedet a kis feje,és bő ujjnyira nyitva van a méhszájam!ja és megőrülök annyit járok pipilni!szép napot üdv egy 38+3 napos babás
2012. júl. 16. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Egyre fáradékonyabb vagyok, 2 hete még zárva volt a méhszájam, azóta nem tudom, hogy mi a helyzet. Nekem a 28. hét óta befordult a babám, azóta is úgy van, maradjon is így :), lehet, hogy az utolsó vizsgálat óta nyílik a méhszájam. Én is rengeteget járok a mosdóba, kijövök, szinte már mehetnék is vissza. Már nagyon várom, hogy megszülessen a kislányom. Te kislányt vagy kisfiút vársz?


37+5hkm

2012. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még csak 37 hetes vok kereken, de már én is nagyon izgatottan várom, hogy vajon mikor. Csak olyan rossz, mert a dokim 29-én lesz először, addig szabin van. Van helyettes és megbízható is, csak mégis jó volna a dokimnál szülni, mert őt már ismerem, meg ő is minket. A közérzetem még tök jó, főleg, hogy már nincs meleg:)!
2012. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,kiscsajszim lesz,már van egy ördög kisfiam 4 éves!Már nagyon várom hogy megszülessen mert türelmetlen is vagyok és nagyon félek nehogy császár legyen,ugye ha nagy súlyu lenne!szép napot mindenkinek
2012. júl. 17. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hallod én meg azért félek, mert én már biztosra tudom, hogy császár lesz és parázok ettől a gerincérzéstelenítőtől:)
2012. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!